reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka, zakupy, porady itd :-)

Miałam tez kilka sukienek dla małej ale jakos napoczatku wogole jej w sukienki nie ubierałam bo najłatwiej było założyć body bądź pajaca i ja szybko przebrać niż sie męczyć z sukienka :)



w5wqio4py03s1fij.png
 
reklama
mi najbardziej podpasowaly body z krotkim rekawem i pajace. Najwygodniej bylo mi zakladac.
Mialam rozm 56 na poczatek. Mysle ze tak jak adziorek napisala po 7 sztuk bedzie ok.
Napewno kilka piekuszek tetrowych, bardzo mi sie przydaly. Rozek na poczatek, cieplutki kocyk do wozka na spacer i ze dwa lzejsze.
Mysle ze cieplejszy dresik na dwor bedzie ok i kombinezon ale nie taki zimowy tylko lzejszy, np misiowy. No i czapeczki na dwor ze dwie sztuki.
U mnie sukieneczki sie sprawdzily. Wybieralam takie zeby Malutkiej bylo wygodnie w nich lezec.
 
a co do innych rzeczy to przydalo mi sie:
-aspirator do noska, nie zadne gruszki bo to sie do niczego nie nadaje
-nozyczki z zaokraglonymi koncowkami, nie takie zwykle kosmetyczne bo to tez porazka
 
Dla mnie porazka kompletna to byly body, spiochy, pajace zapinane z tylu. To bym odradzila.
Koleżanka miała takie cuda... do tej pory nie wiem jak ona sobie radzila...[emoji12] [emoji12]


Ja polecam półśpiochy, bodziaki kopertowki na sam początek najlepsze i chyba jedne z najwygodniejszych to pajace takie z zakrywanymi dloniami, nie trzeba zakładać niedrapek, ktore ciagle spadają :)

 
Koleżanka miała takie cuda... do tej pory nie wiem jak ona sobie radzila...[emoji12] [emoji12]


Ja polecam półśpiochy, bodziaki kopertowki na sam początek najlepsze i chyba jedne z najwygodniejszych to pajace takie z zakrywanymi dloniami, nie trzeba zakładać niedrapek, ktore ciagle spadają :)

tak body kopertowe tez sa fajne ale nigdy w zyciu nie kupie kaftanikow zawiazywanych...
no i pajace z takimi rekawkami sa superowe:)
 
Mi wszyscy mowili zeby nie kupowac duzo tych najmniejszych ubranek bo maluchy tak szybko rosna... Mialam troche na 56 i wiecej na 62 a okazalo sie ze moja corka urodzila sie maleńka. 48cm chudzinka, wszystko na niej wisialo. Nawet ubranka roz 50 byly za duze. Musieliśmy szukac ubranek dla wczesniakow.

Na poczatku fajnie sprawdzaly nam sie takie body rozpinane z przodu na napy. Corcia urodzila sie w czerwcu i nie potrzebowala grubych ubran.
Teraz bedzie tezwba jakis wiosenny kombinezon kupic na start i dresiki cieple
 
Kołyska Mojżesza, to był strzał w dziesiątkę przy córce. Teraz też kupię.
Trzeba tylko uważać na płozy, bo są dwa rodzaje płóz. Mają bujać dziecko w górę i w dół, jak w łonie mamy, a nie na boki. Przy zakupie warto zwrócić na to uwagę.

Nie jestem przesądna. Wyprawkę kupowałam zawsze od początku każdej ciąży. Teraz pomalutku również kupuję uniwersalne ubranka.

Kilka dni temu poszalałam i kupiłam kocyk La Millou. Mam nadzieję, że nie będę żałować.

Prosze pokaz ktory kocyk kupilas? :) Kolyska Mojzesza to jest to na co tez poluje, ale opstatnio widzialam fajne na allegro kolyski na kolkach i to by mi bardziej pasowalo pod katem przemieszczania sie po mieszkaniu :)
 
A co dziewczyny sądzicie o wózkach dziecięcych 3 w jednym spacerówka gondola i fotelik samochodowy?? Dobre takie rozwiązanie? Czy raczej w praktyce się nie sprawdza?
 
reklama
A co dziewczyny sądzicie o wózkach dziecięcych 3 w jednym spacerówka gondola i fotelik samochodowy?? Dobre takie rozwiązanie? Czy raczej w praktyce się nie sprawdza?
Jasne, że sie sprawdza. Np. gdy jedziesz z dzieckiem na zakupy nie trzeba targac ze soba gondoli.
Najwazniejsze w takich zestawach to wybór dobrego fotelika. Z tego co udalo mi się rzucic okiem to najlepsze maxi cosi i cybex. Takich zestawów najlepiej szukac.
 
Do góry