reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka, zakupy, porady itd :-)

Prosze pokaz ktory kocyk kupilas? :) Kolyska Mojzesza to jest to na co tez poluje, ale opstatnio widzialam fajne na allegro kolyski na kolkach i to by mi bardziej pasowalo pod katem przemieszczania sie po mieszkaniu :)

Oczywiście zrobię zdjęcie i pokażę Przy okazji pokażę to, co dzisiaj kupiłam.
Zdjęcie będzie najpóźniej jutro rano.
 
reklama
Tak wozek 3w1 to dla mnie super rozwiazanie... bierzesz stelaz i przekladasz tylko fotelik samochodowy i jedziesz.
Jak dla mnie tez najwazniejszy w takim zestwie jest fotelik. Musi byc sobrze wyprofiliwany.
Dla corki mieliśmy uzywany wózek. Dostalismy go. Gondola spacerowka i stelaz ekstra. Naprawde bylam bardzo zadowolona i zalowalam ze go sprzedaliśmy. Ale fotelik byl kiepski. Musialam podkladac malej pieluszki pod pupke i plecy zeby mogla dobra postawe trzymać (zalecenia rehabilitanta). a zanim go dostalismy, poprzedni wlasciciele wozka i tak zmienili fotelik na inny bo ten od kompletu podobno sie nie nadawal do niczego

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co dziewczyny sądzicie o wózkach dziecięcych 3 w jednym spacerówka gondola i fotelik samochodowy?? Dobre takie rozwiązanie? Czy raczej w praktyce się nie sprawdza?

Zdecydowanie polecam :) o wiele łatwiej sie funkcjonuje jak możesz wpiąć w stelaż fotelik np w drodze do lekarza, jak dziecko usnie Ci w aucie, czy na zakupach. Tez polecam foteliki sprawdzonych firm. Naszczescie do wielu wózków można dopasować foteliki recaro,Maxi Cosi :)



w5wqio4py03s1fij.png
 
To fajnie dziękuję za informację :-) :) właśnie myśleliśmy żeby taki 3 w jednym kupić... jeszcze jest czas ale wolę się już powoli rozejrzeć...
 
Na poczatek najlepsze sa body kopertowe, polspiochy i pajace. Ja kupowalam takie w auchanie i pepko. A pajacyki na necie. Moim zdaniem nie warto za duzo dawac za taka bielizne dla niemowlaka. Lepiej zainwestowac w lepszy laktator.
Wozek 3w1fajna sprawa ale my bedziemy miec po kilku dzieciach wiec chce uzywac gondoli a spacerowke chyba kupimy nowa.
 
Fajny ten kocyk a ciuszki cudne dla dziewczynki jak i dla chłopca... ja chyba też na weekend pojadę coś kupić, chociażby coś maleńkiego :-) :)
 
Super ciuszki tez bym chciala juz cos kupic mojemu maluszkowi ale mimo juz IItrymestru troche sie jeszcze boje :( stwierdzilam ze do grudnia sie wstrzymam
 
reklama
Do góry