reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Cześć dziewczyny czy któraś z was ma już kupiony laktator? Konkretnie chodzi o ręczny, czy mogłybyście polecić jakiś?
 
reklama
Ja kupiłam Easy Start z lovi, elektryczny, bo o ręcznych słyszałam, że strasznie ciężko się tym operuje, nie ma takiej siły ssania itd., ale może lepiej niech wypowiedzą się dziewczyny, które same takich używały.
 
Ja kupiłam Easy Start z lovi, elektryczny, bo o ręcznych słyszałam, że strasznie ciężko się tym operuje, nie ma takiej siły ssania itd., ale może lepiej niech wypowiedzą się dziewczyny, które same takich używały.
Również czytałam takie opinie i rozglądam się za elektrycznym, jednak też chętnie posłucham opinii dziewczyn z forum ☺️
 
Ja miałam ręczny Aventu i dla mnie był do bani. Użyłam ze 3 razy, bo dla mnie to była męczarnia. Teraz szukam coś sensownego cenowo ale by był elektryczny.
 
Mąż znalazł elektryczny podwojny na allegro w bardzo dobrej cenie bo poniżej 100 zł. Firma severno med. Jaki bedzie to zobaczymy bo bedziemy dopiero testowac po porodzie. A to nasze pierwsze dziecko :) opini ma mało ten model ale cena kuszaca 😋
 

Załączniki

  • 16275676910808167686465883724044.jpg
    16275676910808167686465883724044.jpg
    791,1 KB · Wyświetleń: 88
A ja miałam zwykły marki auchan:p Ręczny i dawał radę:)
Generalnie kupiony na szybko w najbliższym miejscu i okazał się bardzo pomocny. Bez niego nie karmilabym syna.
 
reklama
Cześć! Pewnie już dawno urodziłyście, ale jakby ktoś zaglądał to podzielę się moimi doświadczeniami z laktatorem :) miałam elektryczny z Canpol oraz ręczny (do torebki 😁) z avent. Elektrycznym nie szło w ogóle ściąganie, za to ręcznym 5 minut i cała butelka. Dla mnie ręczny wygrywa :)

Czy możecie polecić jakieś sensowne leżaczki? Mega super jest babybjorn, ale po prostu kosztuje fortunę.
Spodziewam się 3 dzidziusia, ale mam wrażenie, że kiedyś takiego wybory nie było 😅
 
Do góry