reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

A ja kupiłam wczoraj kilka pieluszek,śpioszki ,kaftanik no i takie maleńkie superowe buciki choc na początku to i tak bedą za duże na maleńkie nóżki naszego synusia.
 
reklama
A ja wczoraj dostałam takiego doła z przerażenia.. że to juz tak niedługo a ja się tym nie przejmuję... nic jeszcze nie mam..oprócz paru ciuszków od znajomej ale i tak się nie nadają na pierwszy raz bo są duże... a poza tym nie czuje tego że to już już... kurcze dopiero teraz do mnie to dociera że mój świat przewróci się do góry nogami...
 
cammi ja już od jakiegoś czasu mam takie doły,ale w temacie samego porodu,że to będzie boleć,co po porodzie to się nie zastanawiałam jeszcze :) jak ostatnio byłam w szpitalu i dostawałam te bolesne zastrzyki to wtedy byłam przerażona że jak coś takiego mnie tak mocno boli to co dopiero poród...
 
CAMMI ja też włśnie sobie niedawno uświadomiłam, że to już tak niedługo a ja jakby nigdy nic... ;) chyba trzeba zacząć coś kompletować.

jedyne co wiem, to jaki wózek kupimy...będzie to BEBECAR (model RACER), no niby łóżeczko mam i kilka ciuszków ale to chyba za mało :laugh:

KAROLINNA a z tym porodem to poboli, poboli i się zapomni, bo dzidziuś wszystko rekompensuje :)
 
Ale piekne te ubranka!!!!

A ja wczoraj byłam u mamy i oglądałam ubranka które dostane od siostry. Cieszę się bardzo, bo jest tego sporo i naprawde fajowskie. Przede wszystkim jest kombinezonik, bo moja młodsza siostrzenica urodziła się 8 listopada.
 
Pycha jaki masz rozmiar kombinezonika, ja kupiłam 62 na Allegro, ale czekam z utesknieniem na przesylke. Mam dylemat czy nie będzie za mały, czy wystarczy na te4-5 miesięcy właściwie? Czy Twojej siostrzenicy wystarczył na całą zimę?
pozdrawiam ;DJ
 
justyna najlepiej jakbyś spytała na usg jaki jest duży dzieciaczek i wtedy on Ci powie(lekarz :) ) i będziesz wiedziała jakie duże ciuszki kupić bo tak to ciężko stwierdzić
 
Ja też już mam ubranka, bo w zeszłym roku rodziła moja szwagierka, tylko jeszcze kombinezonu mi brak.
Wszystko już mam wyprane w proszku dla dzieci i wyprasowane. Tak za dobry miesiąc to pewnie będziemy musiały już być przygotowane bo nigdy nie wiadomo, kiedy nas złapie.
 
reklama
Justynaj nie spojrzałam na rozmair, ale dziwiłam się ze jest zbyt duży, wydaje mi się że starczył na całą zime. A jak bede u mamy to sprawdze i podam ten rozmiar.
Beata, moja mama tez mi wszystko stopniowo pierze w proszku dla dzieci, chyba "Dzidziuś" sie nazywa ten proszek, i płyn do płukania tez, pieknie pachnie.
 
Do góry