reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Dziewczynki,powiedzcie mi jedna rzecz. W wyprawce jest zaznaczone,ze wszystko ma byc ze 100% bawelny. Czy dotyczy to tez skarpetek,bo wszystkie,ktore ogladalam maja jej tylko 70-80% a reszte czegos sztucznego. Jestem dopiero z marca ale ogladalam takie sliczne skarpetunie,ze tylko fakt iz nie jest to calkowita bawelna powstrzymal mnie od kupna. Czy Wy macie skarpetki dla Dzidzi w 100% bawelniane?
 
reklama
Eg, śliczne te ubranka do chrztu mmmmm......
Chyba mój portfel znowu schudnie
Moja malutka to ma dobrze, że na mnie trafiła :) ;D
J
 
Dostałam dzisiaj całą torbę ciuszków od kolezanki (powiedziała, że na pierwszy miesiac mi wystarczy)... :) zaraz będę je oglądać..na pewno są śliczne bo takie malutkie zawsze są przepiękne... :laugh:
 
Ja za to mam pytanko dotyczące nie tyle wyprawki dla dzidzia, ale mnie. Chciałam sobie ostatnio kupić podpaski na czas po porodzie i okazało się w aptece że nie ma jakiś takich specjalnych i ze większośc kobiet kupuje pieluchy dla niemowląt to wygląda jak taka wielka podpaska i nie sądze aby był to szczyt moich marzeń. Macie może jakies doświadczenie w tej dziedzinie??
 
hm,kiedyś widziałam na reklamie takie podpaski dla dorosłych kobiet np.jak się nie wstrzymuje moczu... myślałam że takie powinny być dobre.I takich będę szukać na ten czas po porodzie.
 
Wczoraj widziałam na allegro specjane podkłady dla kobiet po porodzie.. ale nie przyglądałam sie im zbytnio.. w kazdym razie było cos takiego...poszukajcie jak was to interesuje...
 
z tego co ja się orientuję, to najlepsze są takie wkłady z ligniny (ostatnio jak byłam w szpitalu to takie dawali - z tym, ze teraz wszystkie wiemy jak jest w szpitalach i nie wiem czy dają ) ale podobno największe podpaski np. bella też są dobre...no i potrzebne też będą majtki poporodowe (takie jednorazowe)... ;)
 
reklama
Te podkłady belli to nic innego jak pieluszki dla dzieci(trochę się zdziwiłam jak się dowiedziałam), z tego co słyszałam to się najlepiej sprawdzaja.Ja kupowałam w sklepie z artykułami dla dzieci i kobiet w ciąży za 2,70 zl paczka, na allegro sa przeważnie po 3,50 zł plus koszty przesyłki, więc się nie opłaca.A majtki poporodowe podobno najlepsze są siatkowe wielorazowe, lepiej się goi. Ja najpierw kupiłam takie jedorazowe, ale dokupiłam siatkowe,jeśli maja być lepsze.
Pozdrawiam.
 
Do góry