reklama

wyprawka

Temat na forum 'Rzeszów' rozpoczęty przez best-pomarańczka, 20 Październik 2008.

1. best-pomarańczka

best-pomarańczka Początkująca w BB

witam wszystkie mlode mamuski:-) szukam nowoczesnego sklepu w rzeszowie zeby kupic wyprawke poza mieszkiem i kraczkowa bo tam juz bylam i mam mieszane uczucia:rofl2: pomozcie

2. polna_N

polna_N Mama Ali ... 2007

Witaj !! mieszane a dlaczego ? mi sie wydaje ze to dobre sklepy :happy2: chodziaz osoboscie tam sie nie zaopatrywalam :-D
    a bylas w sklepie kolo Lidla ? kiedys to byla ..maja.. a teraz to jest ..swiat dziecka .. czy jakos tak :-D

POzdrawiam !!

3. reklama
  4. mamusia5

mamusia5 Początkująca w BB

best-pomaranczko a sprawdzałas juz w nowym dzieciecym sklepie na baranowce IV :) moze warto mnie ten sklep przypadł do gustu na pewno zrobisz tam fajne zakupy polecam a jeszcze jedno ceny sa nizsze niz w mieszku a asorytment ten sam:)

5. ula80

ula80 Początkująca w BB

Ja też polecam ten sklep sama często robie tam zakupy bo mieszkam niedaleko. Zgadzam się z mamusia5 ceny są niższe niż w mieszku, miła obsługa i przy większych zakupach zawsze można dostać rabat.:tak: A ten sklep koło lidla to bajka ale tam mają to samo co w mieszku.

6. jagodaw3

jagodaw3 Początkująca w BB

Witam!
    Ja sama część rzeczy kupiłam w mieszku.Sklep jest całkiem niezły a jesli chodzi o ceny to sa naprawde różne chociaż ceny wózków mnie zaskoczyły niemile bo ja takie same widziałam w głogowie młp za niecałe 800 złotych a tam cena zaczynała sie od 1000(mówie o wielofunkcyjnych).Mój maż był w szoku jak zobaczył ceny niektórych ubranek dla takich maluchów, a ten sklep na baranówce 4 to sprawdze napewno.
    pozdrawiam

7. marzen@

marzen@ Początkująca w BB

Jest jeszcze "Mała Akademia" czy jakoś tak na Podkarpackiej koło Praktikera.

Poleć forum