reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
Rzeczywiście drogie są te skarpetki, przesyłkę już dostałam. Jestem zadowolona, Mateusz stoi bardziej stabilnie - nóżki mu się nie rozjeżdżają - cała podeszwa jest silikonowa - ma teraz dobrą "przyczepność" do podłoża:-D
 
Dziewczyny znalazłam na tych skarpetkach info że dystrybutorem jest firma stokkids, podaję Wam stronę internetową z adresami sklepów - może będą w waszym mieście, więc odejdą koszty przesyłki i będzie taniej:tak:

Strona g
 
Zastanawiam się nad takimi skarpetkami. Chociaż teraz to bardziej by się przydały rajtuzki z ABS na kolankach.
 
super te skarpetki
ja ostatnio wyjezlam emi z wozka nie zdarzylam jej rozebrac i z rekawiczkasz poszłaaaa jak zaczela sie slizgac szybko do mamy wrocila zeby ja rozebrac ale to smiesznie wygladalo ;-)
 
czesc :)
malo sie udzielam bo nigdy nie mam czasu na forum ale moze pomozecie?
gdzie w Krakowie warto wybrac sie zeby skompletowac wyprawke? :)

lozeczko
wanienka
kocyki
rozki
i cala reszta typu
butelki
smoczki
termometry
kosmetyki dla noworodkow etc

bo zastanawiamy sie czy jest jakis dobrze zaopatrzony sklep w krakowie z dobrymi cenami lub mozliwoscia uzyskania rabatu?
czy lepiej po prostu zrobic zakupy przez internet, np allegro :)

bede wdzieczna za pomoc
pozdrawiam
 
Kropelka ja trochę rzeczy kupowałam w takim sklepiku na Siemiradzkiego (pierwsza w lewo od Placu Inwalidów przecznica Karmelickiej). Właściwie są to dwa sklepiki przy sobie- jeden z drobnym sprzętem i trochę ubranek tam jest a drugi z łóżeczkami, materacami itp. ceny są w miarę ok.najlepiej zapytaj na forum krakowianek, tam może więcej osób będzie miało coś do napisania. pozdrowienia
 
reklama
Do góry