reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
ja tez pierwsze kupilam na 56 niestety moj maly brzdac urodzil sie dosc duzy i tego rozmiaru ubranka byly mu za male wiec teraz napewno na 62
 
Słyszałam ze lepiej jest kupić tak jak mówi Madzia wieksze ubranka tzn pare takich malutkich trzeba miec ale wiecej tych w rozm 62, bo dzieci tak szybko rosną.
Ja jeszcze nie pokazywałam mojemu męzowi listy z wyprawką ale z pewnością jak ją zobaczy to spadnie z krzesła :)
 
Ja tez jestem nieco zszokowana dlugoscia tej listy ale bardziej tym ze na razie niewiele z tego mam...wiec zaraz ide do sklepu, bo nie wyobrazam sobie robic zakupow na raz....
 
Kurczę dzisiaj byliśmy z mężem na "wycieczce objazdowej" po sklepach, żeby obejrzeć wózeczki, łożeczka i takie tam. Mniej więcej sobie wybraliśmy modele, kolory, pościel itp. Wróciłam taka zadowolona!!! A potem obejrzałam te listy z wyprawkami. Boże, ja jestem jeszcze w lesie! :szok:
Ale listy są fantastyczne, można sobie w głowie ułożyć plan działania. To naprawdę bardzo pomocne. Wielkie dzięki!
 
ciesze sie ze listy sie przydaja :-)
ja tez sobie wydrukowalam i powoli powoli wykreslam, po nowym roku wybieramy sie na ostatnie zakupy
 
nie wiedziałam gdzie to wkleić ale znalazłam takie wiaderko do kąpieli niemowląt troszkę się zdziwiłam jak tak można umyć maluszka :-D no ale narazie się nie przekonam :sorry2:pokazuje może się komuś przyda :-p
TUMMY TUB WIADERKO DO KĄPIELI NIEMOWLĄT +PREZENT (456362686) - Aukcje internetowe Allegro
Ja takie mam:tak::rofl2: a pierwszy raz je widzialam jak sie Jacki urodzila bo ja w tym kapali zaraz po porodzie ja je kupilam dla Jenni i raz ja w tym wykapalam a teraz sluzy jako kosz na pranie od Jenni:-D Niewygodne dla matki do 6 miesiaca a pozniej OK bo juz samo siedzi a jak widzialam jak oni mi Jacki tam wsadzili bez trzymania a ona zwinieta jak w brzuchu byla to myslalam ze to super sprawa ale sie mylilam bo Jenni mi sie wyslizgiwala z rak:baffled:
 
reklama
Do góry