reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka

Hej !! my bedziemy mieć maluszka w sypialni!!
W końcu wczoraj zakupiłam kilka ubraneczek dla dzidzi, kilka wziełam 56 bo szczerze, te 62 wydawały mi sie duze, poza tym znajoma ma 2 miesięczną córeczke i ona jeszcze wchodzi w 56! Zresztą to zależy od firmy, bo zauważyłam że niektóre zawyzają numerację!! Takie cudne te rzeczy, a te skarpetulki malusie .....
 
reklama
A ja Wam qrczę troszkę zazdroszczę. Ja praktycznie wszystko mam po Gabiszonie , tylko niektóre rzeczy trzeba bedzie dokupić. I nie będzie już tej frajdy jak za pierwszym razem...
Miłych i udanych zakupów...
 
hej!!
Zastanawiam się w jakie kosmetyki do pielęgnacji niemowląt powinnam się zaopatrzyć w ramach gromadzenia wyprawki???
Pozdrawiam!!
 
z własnego doświadczenia tez polecam Bambino. Moj synek miala okropne uczulenia (jest alergikiem) a bambino zawsze było ok. Czy to krem, czy myselko czy szampon. Johnson, Pampers (chusteczki) i inne "zagramaniczne" uczulaly go okropnie
 
hej!!
Kupiłam sobie na allegro koszulkę dla karmiącej mamy - właśnie ją odebrałam i te rozcięcia do karmienia to całkiem fajna sprawa!!!
Mam też pytanie w związku z wyprawką - powiedzcie mi czy prać w specjalnym proszku nowy kocyk czy rożek dla maleństwa, czy można to sobie darować??
Pozdrawiam!!
 
Anecik, ja na wszelki wypadek prałam wszystko w proszku przeznaczonym dla dzieci, łącznie z kocykiem i rożkiem i innymi rzeczami, z któtymi dziecko miałoby kontakt skórny.
 
hej!!
Dziewczyny jak tam gromadzenie wyprawki jakies postępy robicie?????? Ja odebrałam dziś kupiony na allegro za 58 zł NOWY!!!! Laktator Canpol babies Premium breast pump. Podobno w sklepie kosztuje ok 100 zł. Ciekawe czy się sprawdzi jak przyjdzie czas??
Pozdrawiam!!
 
A my z mężem właśnie się wybieramy do Nadarzyna, do sklepu Max i Centrum Nadarzyn może kupimy pierwsze ubranko dla naszej "Malutkiej"
pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny! Wczoraj byłam z rodzicami na zakupach. Kupiłam blękitny, mięciutki kocyk polarowy(na każdą okazje), rożek kąpielowy dla dzidzi. Poza tym lampke w kształcie księżyca w IKEI - taką nad łużeczko. A z ubranek to dwa body z długim rękawkiem bardzo tanio bo po 6 zł sztuka aha i skarpeteczki. A tak w ogóle to moja mama wypadła z obiegu - jak ja się urodziłam (74r) to się brało co było. Teraz jest oszołomiona ilością i rozmaitością rzeczy. Monika
 
Do góry