reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka

Zuzaczek też właśnie słyszałam o avencie i chyba takie kupimy. Mamy co prawda już gerbera ale z kauczukowym smoczkiem, to zostawimy chyba na później na soczki:). Dzięki
 
reklama
A wracając do fotelików samochodowych - czy najpierw trzeba kupić taki 0-13 czy też wystarczy ten większy 0-18 z wkładką dla noworodka? Macie jakieś doświadczenie???

moja dzidzia
 
My wylicytowaliśmy właśnie na allegro fotelik. Troche zamieszaliśmy bo to byla nasza pierwsza licytacja. Już nie mogę się doczekać przesyłki. A jak by Ci się Żużaczku chciało zrobić zdjęcie tego waszego fotelika to je wklej tu na forum.
 
Jeny, dziewczyny, wy już naprawdę jesteście zaawansowane w tej wyprawce, a ja w lesie, chyba czas się wziąść do roboty :laugh:
 
Pozwólcie,ze się włączę...A żadna z Was nie ma w planach karmienia naturalnego?Czy Wy te butelki kupujecie na wszelki wypadek.Bo ja będę się raczej skłaniała do naturalnych metod:)A poza tym teraz jesteśmy z męzem na etapie zakupu wózka.Czy któraś z Was słyszała coś na temat wózków Elcar?
Pozdrawiam.
 
hej!!
My planujemy kupić fotelik 0-13 ten jest podobno lepszy dla tak małego dziecka montuje się go tyłem do kierunku jazdy.
C do butelek to kupiłam canpola seria balonik, pasują do laktatora który mam z tej samej firmy, podgrzewacz też planujemy kupić z canpola.
Kupujecie dla maleństwa rękawiczki do szpitala?
Pozdrawiam
 
Ja dzidzie chce karmić piersią, butelke kupie na wszelki wypadek. Podobno najleprzy sprzęt do karmienia i odciągania pokarmu to Avent. A rękawiczki są konieczne. Oseskom nie obcina się paznokietków w tych pierwszych dniach a bywają one długie i ostre. Malec może się pokaleczyć.
 
witak Ewelinka pierwsze słyszę o takich wózkach nie słyszałam o nich nic kompletnie. A jeśli chodzi o butelki to tak na wszelki wypadek. Moja koleżanka musiała ściągać pokarm bo tyle go miała i wtedy butelka i odciągacz się przydają. jeśli chcesz to zahjrzyj na tą stronkę w poradniku przyszłych mam są różne wózki opisane.
moja strona
http://pysiaki.mine.nu/
 
Dzięki gaga,
fajna stronka i zdjęcia:)To ja nie wiem już jak z tymi elcarami.W necie też nie ma nic na ich temat,a w sklepie mi je polecali...Jeszcze się porozglądam,może wybierzemy coś innego.Ja tu chyba najmłodsza przyszła mamusia jestem(z tego co czytam),a i mój staż małżeński jest najprawdopodobniej najkrótszy(w czwartek minie dwa miesiące:))).Aż się dziwnie przy Was czuję...hehe
 
reklama
ewelinka dziwnie to ja się moge czuć ;D ;D ;D. Po pierwsze 1 dzidzia i 31 lat, po drugie mężatką nie jestem ;D ;D ;D. A tak poważnie to mamy 21 wiek!
 
Do góry