reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA

ania.g

lipiec'05; maj'07
Dołączył(a)
25 Luty 2005
Postów
4 156
Miasto
Kraków
Czas zacząć ten watek, bo widzę, że niektóre panie już szaleją po sklepach ;D

Może będziemy sobie tu mogły polecać produkty warte zakupu i chwalić się co już mamy.

Ja w każdym razie jeszcze nie zaczęłam - nic jeszcze nie mam:)
 
reklama
Odziedzicze:
łóżeczko, komoda-przewijak, 3 wózki
Kupiłam sama:
body żółte, żołtą czapeczke i żółte skarpetki :-)
Mam w planie kupić... prawdopodobnie na allegro:
- zestaw startowy avent - 79,00 zł
- podgrzewacz avent 139,00 zł lub philips za 80,00zł
- laktator avent do pojemniczków - 225,00
- pojemniczki piewszy zestaw - 59,00zł
dla zainteresowanych sterylizator do butelek nowy aventu na allegro kosztuje 269,00 :-) z praktyki Mam mi znanych... zupełnie zbedne urządzenie :-)
- rożki 3 - 2 z usztywnieniem 1 bez - cena jednej sztuki około 30 zł
 
Hej, a ja mam totalny odjazd na zakupy ;D ale troche dlatego, ze postanowilam rozlozyc je sobie na miesiace aby nie miec stresu z kupowaniem wszystkiego na raz. No i pomaga mi mama, ktora juz kupila mi jakies tony ciuszkow a niektore naprawde slodkie. Do tego kupilam juz wozek spacerowke i gondole Quinny i krzeselko samochodowe Maxi Cosi. Teraz poleci lezaczek i mebelki; lozeczko i komoda-przewijak a w ostatnim miesiacu planuje kupic wszystkie urzadzenia Aventu jak sterylizator, pogrzewacz itp. ze wzgledu na gwarancje. Szczerze mowiac body w rozmiarze 56 to mam tyle, ze moge ubierac takze inne dzieci :laugh:
 
Asiołku widzę że Ty masz już zgromadzony niezły arsenał rzeczy.
Bałam się ze jak stworzę ten wątek to się załamie, ze wszystkie juz kompletujecie wyprawke...

Widze ze AVENT przoduje w akcesoriach butelkowych, czytalam gdzies o jakiejs butelce "imitujacej" prace sutkow - musze poszukac jakas nazwa na "H" i spytac was czy cos o tym wiecie...
 
Znalazlam na czerwcowkach, ale jakos tak mam do was wieksze zaufanie:)
- czy slyszalyscie cos o butelkach "Habermanna"?
 
Ta butelka Habermanna, to ta którą poleca "Zaklinaczka dzieci". Sama myślę o tym, żeby ją kupić, ale jest strasznie droga jak na butelkę, kosztuje coś koło $20, no i nie wiem czy można ją kupić w Polsce.
 
reklama
Do góry