reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka!!!

W rzeczywistości u mnie Gabi nie lubiła ani kołdry ani kocyka ledwo flanelowa pielucha. Ale wszystkie rzeczy według.mnie potrzebne bo nie wiesz jakie upodobania będzie miało dzidzi. Kocyk u nas na spacery w wózku bardzo się sprawdzał. Kolderka dopiero na jesień w łóżeczku
 
reklama
W rzeczywistości u mnie Gabi nie lubiła ani kołdry ani kocyka ledwo flanelowa pielucha. Ale wszystkie rzeczy według.mnie potrzebne bo nie wiesz jakie upodobania będzie miało dzidzi. Kocyk u nas na spacery w wózku bardzo się sprawdzał. Kolderka dopiero na jesień w łóżeczku


No właśnie. My tu planujemy, wybieramy wózki, kocyki, kołderki, śpiworki, a nasze pociechy i tak zweryfikują nasze wybory :-D
 
Dziewczyny i jak tam z kompletowaniem wyprawki u Was?:)

Mi wczoraj dojechał laktator - w końcu zdecydowałam się na ręczny Avent Natural - mam nadzieję, że będzie dobry i nie trzeba będzie kombinować z innymi;)
 
Ja sporo rZecY kupuje prZez Allegro , jest sporo sprzedawców co maja dziecięce rzeczy na aukcjach , tylko trEba patrzeć po przedmiotach sprzedającego , da rade kupić kilka rzeczy od 1 osoby , i przesyłka wspólna ;)
 
Witam się i ja. Termin na maj więc też kompluje już po trochu, nie ma co ukrywać na raz ciężko wszystko kupić. Przy drugim bobasie trochę mi łatwiej. Moja lista: przewijak na łóżeczko od razu z pokrowcem, poduchya do karmienia fajna sprawa bo wielofunkcyjna, u mnie do łóżeczka przy pierwszym dziecku sprawdziła się poduszka typu klin, kocyki grubszy i cieszy, pieluszki tetra i flanelowe ( te są takie super milutkie można w lecie przykryć dziecko zamiast kocyka), termometr na podczerwień, aspiratorek do noska, podstawka do wanienki tez fajna chyba że ktoś ma blisko stolik ;), gąbki do wanienki nie polecam zwłaszcza przy dziewczynkach, co do brodawek to ja mam wklęsle wiec kupiłam wkładki z medeli do formowania brodawek nosi się je przez min. Godzinę dziennie i zobaczymy co wyjdzie. W sumie jeszcze kilka rzeczy na tej liście jest ale już i tak się rozpisałam bardzo ;)
 
reklama
koniczynka, rozpisałaś się, bo i lista potrzebnych rzeczy jest długa ;) Ja też już większość drobnych rzeczy mam. Tak naprawdę zostały kosmetyki i aptekowe artykuły. No i oczywiście duże gabaryty, czyli łóżeczko, wózek, przewijak, fotelik. Z tym muszę zaczekać, aż skończymy remont :|
 
Do góry