reklama

Wyprawka

Temat na forum 'Styczniowe mamy 2017' rozpoczęty przez Czoperka, 5 Lipiec 2016.

1. Czoperka

Czoperka Fanka BB :)

Temat rzeka. Poruszymy na pewno milion kwestii, a potem nie raz będziemy do nich wracać. Fajnie też będzie dzielić się fotkami słodkich ciuszków czy bajeranckich gadżetów :D zaczynam od wrzuconego już kiedyś linku do trochę gadżeciarskiej, ale fajnej wyprawki Link do: Wyprawka dla noworodka - poradnik i lista do druku

2. HappyBabyMama

HappyBabyMama Fanka BB :)

• Lubię to Lubię to x 2
    • Suuuper :-) Suuuper :-) x 1
    • Lista
  3. reklama
  4. kolorowaMama

kolorowaMama Fanka BB :)

• Lubię to Lubię to x 4
    • Suuuper :-) Suuuper :-) x 1
    • Lista
  5. Shaer

Shaer Fanka BB :)

KolorowaMama Twoja wyprawka bardziej do mnie trafia. Uwazam, ze wiele rzeczy to niepotrzebne gadzety, ktore jedyne zadanie jakie maja to wyciagnac kase i dac zludne poczucie ze jestesmy fajnymi mamami bo kupilysmy to czy tamto.

Wozek osobiscie polecam na grubych duzych kolach,aby mozna bylo nim podjezdzac pod kraweznik i przejechac przez piach czy bloto. Ja mam po synku wozek z ktorego bylam zadowolona.

Chcialabym tego dzidziuska nosic w chuscie. Cos polecacie bo wybor ogromny a ja zielona..

6. Czoperka

KolorowaMama, fajna wyprawka! Ubranka uważam powinny być dostosowane do pory roku, więc na lato więcej bodziaków a na zimę więcej welurowych pajaców. Za zbędne uważam: niedrapki, ochraniacz na szczebelki, monitor oddechu. Reszta w sumie nam się przydała. Nie miałam porządnego fotela do karmienia i tym razem zadbam żeby mieć :) Dodałabym jeszcze ciepły śpiworek do wózka/fotelika. Najwygodniej jest włożyć do takiego dziecko w pajacyku i tylko założyć czapeczkę, bez wciskania go w te kombinezony.

7. Czoperka

Shaer ja też szukam dobrej chusty, bo przy pierwszym miałam kiepską. Na pewno kupię tkaną skośno-krzyżową, ale szukam dobrej firmy. Co do wyprawki, to ta którą wrzuciłam zawiera dokładnie to samo (a nawet mniej rzeczy) niż wyprawka KolorowejMamy. To że autorka wybiera drogie i lansiarskie przedmioty to już jej wybór :)

8. kolorowaMama

kolorowaMama Fanka BB :)

Zgubiłam stronę z ktorej to ściągnęłam było tam fajnie opisane co jak w "innych" znajdują sie przydane ale nie konieczne rzeczy, co do ubranek to wiadomo pora roku gra tu główna role :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

9. Shaer

Shaer Fanka BB :)

Czoperka dla mnie krotka forma jest bardziej przejrzysta ale Twoj link tez super. Kilku nowych rzeczy sie dowiedzialam.
    U nas prawie wszystko zostalo po syniu. Nawet zabaweczki :)
    Chuste tylko chcialabym kupic i nauczyc sie wiazac
    A wczoraj na prenatalce dostalam jakies smoczusie dla bobaska. Slodkie jeden zielony z zabka a drugi kremowy z motylkiem. Fajne bo dla kazdej plci beda pasowac :)

10. reklama
  11. olivka85

olivka85 Fanka BB :)

Dolaczam sie do pytania o chustę.
    U nas niedrapki byly przez dzien czy dwa w szpitalu tylko. Wygrzebie z tych pudel po synu:happy:
    U nas welurowe pajace to byl blad, bo syn bardzo sie pocil.

Jeszcze szukam fajnej komody kapielowej na kolkach.

12. Czoperka

Olivka, zamiast niedrapków mogą posłużyć skarpetusie :) co do pajacy to zależy jak ciepło w pomieszczeniu. W naszym obecnym mieszkaniu w sezonie grzewczym na pewno byłoby za gorąco, ale u rodziców już np nie.

Poleć forum