reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
image.jpeg image.jpeg
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    875,9 KB · Wyświetleń: 132
  • image.jpeg
    image.jpeg
    869,6 KB · Wyświetleń: 123
Dziewczyny na ile stopni pierzecie ubranka?
Nasz wczorajszy nabytek:)
Wózek piękny!
Białe/jasne ubranka prałam na 60 stopni, kolorowe mam zamiar na 50. Ale to są używane, więc już x razy wyprane więc wiem, że nie farbują. Dla dzieci zawsze daję podwójne płukanie.
Po porodach (naturalnych) miałam koszulę i szlafrok, chociaż na co dzień koszul nie uznaję i śpię zawsze w piżamie. Myślę, że w dresach nie będzie wygodnie bo jednak wszystko boli, a poza tym rano zawsze lekarze sprawdzają jak się rana goi, więc łatwiej załatwić to jak się ma koszulę. Nie pamiętam, czy jakieś dziewczyny były w dresach, jeśli tak to zdecydowana mniejszość.
 
Anex cross:), daliśmy 2000 za nowy 2 w 1 więc jesteśmy zadowoleni, zobaczymy jak będzie się sprawował:)
Zastanawiam się jak wyposażyć gondolę w sensie co się pod dziecko i na dziecko.. kocyki? bo dziecko to wiem że w kombinezonie albo śpiworku.. Matko kto by pomyślał, że dziecko to taka skomplikowana istota;p
I jeszcze pieluszki tetrowe to wiem do czego, a bambusowe i flanelowe jakie zastosowanie dla nich? Warto kupować?
Edit jeszcze są bawełniane;d
W wózku miałam jako prześcieradełko taką większą flanelową pieluchę, dziecko przykrywałam kocykiem. Flanelowe pieluszki podkładałam też pod główkę w łóżeczku, i jak dziecko ulało to wymieniałam na czystą. Bambusowych czy muślinowych nie miałam, teraz planuję kupić głównie do otulania.
 
Dziewczyny na ile stopni pierzecie ubranka?
Nasz wczorajszy nabytek:)

piękny :) można wiedzieć skąd zamawialiście? bo widziałam je w cenie 2200 zł. Mi się podoba anex sport, ale coraz bardziej myślę też o tym modelu :)

któraś z dziewczyn polecała na allegro HubiWorld zamówiłam u niego przewijak, pieluszki tetrowe (te najtańsze) 10 szt. i kilka drobiazgów i rzeczywiście i szybka przesyłka i towar w porządku, skorzystałam też z polecanej przez którąś z Was strony ekomaluch.pl (fajna, czytelna) i tam zamówiłam lepsze jakościowo pieluszki terowe i flanelowe, ale jeszcze czekam na dostawę (też trafiłam fajnie, bo za zamówienie newslettera była zniżka 10 zł i w tym dniu jeszcze dostawa była za darmo :). Więc dzięki Dziewczyny :) łatwiej to ogarnąć jak się ma sprawdzone strony :)
 
piękny :) można wiedzieć skąd zamawialiście? bo widziałam je w cenie 2200 zł. Mi się podoba anex sport, ale coraz bardziej myślę też o tym modelu :)

któraś z dziewczyn polecała na allegro HubiWorld zamówiłam u niego przewijak, pieluszki tetrowe (te najtańsze) 10 szt. i kilka drobiazgów i rzeczywiście i szybka przesyłka i towar w porządku, skorzystałam też z polecanej przez którąś z Was strony ekomaluch.pl (fajna, czytelna) i tam zamówiłam lepsze jakościowo pieluszki terowe i flanelowe, ale jeszcze czekam na dostawę (też trafiłam fajnie, bo za zamówienie newslettera była zniżka 10 zł i w tym dniu jeszcze dostawa była za darmo :). Więc dzięki Dziewczyny :) łatwiej to ogarnąć jak się ma sprawdzone strony :)

my zamawialiśmy w sklepie stacjonarnym u siebie w mieście, był za 2100 ale dali 5% rabatu
Dziewczyny a ma któraś może taki materac Link do: VYSSA SKÖNT Materac do łóżka dla dziecka - IKEA ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry