reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Dziewczyny mam pytanko o śpiworek. Macie jakies doświadczenia odnośnie tego, czy polar czy wełna owcza??

Myślałam o czymś takim

Link do: ŚPIWOREK PRZEDŁUŻANY 3w1 OWCZA WEŁNA - 66KOLORÓW

On jest ocieplany owczą wełną właśnie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I mnie się sprawdził przy pierwszym dziecku, teraz wypralam i jak nowy. Ciepły i wygodny. Dziecko nie narzekalo :) od gondoli do parasolki stosowalam, miałam taki przedluzany.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@idealka, to nie tak łatwo odpowiedzieć. Teoretycznie wełna jest naturalna, więc powinna być lepsza dla noworoda, a z drugiej strony może być szorstka i niemiła w dotyku. W cenie linkowanego śpiworka możesz kupić markowe, które bez problemu odsprzedasz. Sprawdź na Limango, czy jest jeszcze promocja JJ Cole. Były w bardzo dobrych cenach, bez problemu odsprzedasz w zbliżonej. Z kolei dziś w TK Maxx widziałam przejściowe śpiworko-kombinezony Lodgera za 65zł [normalna cena w necie 200-300zł]. U mnie na blogu też był niedawno wpis o śpiworkach, napisałam trochę o ogólnych zasadach i konkretnych markach.
 
Dzień dobry;)

Wracam jeszcze do tematu pieluch jednorazowych, bo szperam i szukam informacji cały czas[emoji16] wczoraj kupiłam w rosmannie pieluszki Naty, podobno eko. Dzis znalazłam jeszcze w necie pieluszki formy bambo nature - podobno najlepsze na rynku eko. Znacie korzystałyście z tych pieluszek?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malwi, też mam tetry z Ekomalucha i jakościowo są najlepsze ze wszystkich jakie miałam :)
Dzięki za rekomendację! Jeszcze nie zamawiałam, ale uważam je za niezbędne, poprzednio miałam po 20 przy każdym dziecku i było w sam raz. Potem wykorzystywałam tetrę do sprzątania.
Dla siebie Aleppo kupowałam na pewno poniżej 30% bo mam cerę wrażliwą, dla dzieci jeszcze nie stosowałam, ale podejrzewam, że jeszcze delikatniejsze.

Jak tak jeszcze Was poczytam, to kto wie - może spróbuję tych pieluch wielorazowych :):):)
 
Iryski a gdzie zamawialas? Śliczne ubranka. Ja jestem na etapie kompletowania wyprawki przez internet i tylko znam smyka, h&m z ciuszkami dziecięcymi. Polecacie gdzie warto zamówić że względu na fajna jakość i nie kosmiczna cenę?

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje Czerwone body firmy Next upolowalam nowe na Allegro po 13 zł. Wg mnie super bawełna, miękka i taka porządna. Nie maja tez materiałowych metek, których nie znoszę. Spodenki sa ze smyka. A zestaw z misiami dostałam od kuzynki, kupiła w KIK za niewielkie pieniądze.
Kuzynka polecała mi c&a, ale na razie czekam na zimowe wyprzedaże, bo mam termin na koniec stycznia. Na Allegro można upolować bardzo fajne ubranka angielskie. Osobiście lubię jakość next, Marks& spencer. I FF sa ładne, choć maja metki .
 
1477646526-1d1mld.jpeg


Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry