reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

1477646526-1d1mld.jpeg


Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko piękne, ale dla mnie czapeczka wymiata!
 
reklama
@idealka, to nie tak łatwo odpowiedzieć. Teoretycznie wełna jest naturalna, więc powinna być lepsza dla noworoda, a z drugiej strony może być szorstka i niemiła w dotyku. W cenie linkowanego śpiworka możesz kupić markowe, które bez problemu odsprzedasz. Sprawdź na Limango, czy jest jeszcze promocja JJ Cole. Były w bardzo dobrych cenach, bez problemu odsprzedasz w zbliżonej. Z kolei dziś w TK Maxx widziałam przejściowe śpiworko-kombinezony Lodgera za 65zł [normalna cena w necie 200-300zł]. U mnie na blogu też był niedawno wpis o śpiworkach, napisałam trochę o ogólnych zasadach i konkretnych markach.

Basiu widziałam ze śpiworek JJCole ma 64 cm długości, czy dzieciątko za szybko z niego nie wyrośnie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@idealka 64cm to jest długość kołderki. Moim zdaniem spokojnie starczy do jesieni przyszłego roku, a na zimę to już i tak będzie czas kupić kombinezon, bo nasze dzieci będą zaczynały chodzić.
 

Załączniki

  • DSC07070.JPG
    DSC07070.JPG
    605,7 KB · Wyświetleń: 106
  • DSC07073.JPG
    DSC07073.JPG
    646,8 KB · Wyświetleń: 109
  • DSC07074.JPG
    DSC07074.JPG
    823,8 KB · Wyświetleń: 105
Sorry dziewczyny ale jakoś zapuściłam wyprawkowy
Co???? Serio? Na moich ubrankach jest do 40 stopni i tak wypralam. W 90 trzeba? Nie skurczy to ubranek?

Nie trzeba. Ja poprostu tak sobie wymyśliłam bo nie wiem co się z nimi działo i były bardzo zszarzałe i wyświechtane. Jasne bawełniane ubranka się nie pokurczyły, a tylko pięknie wybieliły. (Wyprałam je na 90 z normalnym proszkiem i Vanishem wybielającym, okazało się że niektóre nie są kremowe tylko śnieżnobiałe). Potem na 60 z dziecięcym. Kolorów i mieszanych materiałow nie będe prać tak wysoko oczywście ;D

Dziewczyny a w jakim sklepie można przymierzyć biustonosze do karmienia jakieś na większy biust?
Zobacz czy masz sklep z firmą AVA, ma fantastyczne biustonosze na duży biust.
A ja sobie kupiłam w internecie (Nie wierząc że to robię) na Link do: Nursing Bras - FREE UK Delivery
Kupiłam takie uniwersalne rozmiarki bezszfowe i pasują.
Oczywiście nie nadają cyckom takiego kształtu jak te profilowane z fiszbinami ale są super wygodne.
 
reklama
Aniay a no tak po kimś to też bym wygotowala. Myslalam ze nowe tak pralas:).
W c&a znalazłam pięciopak body z super mięciutkiej eko bawełny za 39 zł :) naprawde milusie i tanie
Niee tam, nowe na 60 piore chociaz przy oliwii obie babcie mnie strofowaly ze ubranka wszystkie I zawsze trzeba gotowac, wiesz ile ja sie stresu przez to najadlam? No bo jak tu spiworek w zywe kolory wygotowac? Itd. Albo kombinezonik?
Teraz powiedziałam ze robie wszystko po swojemu, jedno dziecko odchowalam, ma sie dobrze to znaczy że taka zla matka ze mnie nie jest ;)
 
Do góry