reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
@julia0903 mam z colorstories, bo zrozumiałam, że pytasz o kocyk marcje
Po praniu jest jeszcze fajnieszy :) nie rozciągnął się, nie wiem czemu o to się bałam :eek: :) Jestem zakochana w tych kocykach, najchętniej wzięłabym jeszcze jakiś pastelowy. Niestety zdjęcie robiłam przed chwilą, i światło nie oddaje ich urody
Zobacz media 718058
Zobacz media 718057
Zobacz media 718056
 
Ostatnia edycja:
492989-8c05c62b573a5d62915e81abaa75a906.jpg
492990-397cc3ae4e69aa5e9ac06f135c3ea848.jpg
492991-36a2c4ad51a367456feef420de111d6c.jpg
 
Mam nadzieję, że teraz weszło. Jak wstawiacie zdjęcia? Jest jakiś prosty sposób, żeby załączyć plik bezpośrednio z kompa lub komórki, bez konieczności wstawiania do galerii?
 
HappyBabyMama kochana ja ten kombinezon kupilam uzywany...wiec niewiem czy znajdziesz go w ich sklepie...

Malwi piekne te kolory;) ten niebieski to chabrowy?
Dobrze widze ze jeden maly drugi duzy?;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Tak wyślij plik :) zaraz pod tekstem ktory piszesz jej wyślij plik i szukasz fotki i robisz wklej

dzięki !! :) jakie to proste :) a ja się tak męczyłam :)

@julia0903 tak chabrowy, w rozmiarówce colorstories to są średni i mały. Chciałam jeden trochę większy, żeby na dłużej wystarczył, ale potem uznałam, że jest tak fajny, że chcę też mniejszy do wózka :)
 
reklama
Do góry