reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Mamy też nosidło
Ochraniacz do łóżeczka trochę grzechotek
Gryzaki
Bluzy
Pajace
Body
Spodenki
Rajtuzy
czapeczki
Ogólnie uzbiera się dwie duże siatki
Ten leżaczek bujaczek
Wanienka
Butelka nowa do karmienia
Leżaczek do wanienki
Kaftaniki do szpitala dla dziecka
Rożek
Pozytywka która gra kolysanki
Nakladki na sutki do karmienia.
To wszystko za te 7 paczek chusteczek oraz paczkę pieluch dada 3.
Dodamy ochraniacze do łóżeczka te herbatki
I te wkładki laktacyjne
Nowy smoczek
I dodatkową siatkę ubranek damy za darmo.
Jest pani chętna?

Właśnie dostałam taką wiadomość od dziewczyny z mojego miasta.
Wyjdzie za też rzeczy jakieś 60-70 zł
Razem z koleżanką chcą się pozbyć rzeczy które im zalegają.
Tylko kłopot w tym,że ja tych dziewczyn nie znam,nie wiem w jakim stanie są te rzeczy.
Boję się trochę,że kupię te chusteczki i pieluchy a później do okaże,ze te to szajs...
A z drugiej strony żal nie brać!
Kurczę, pomóżcie
i co w końcu wziełaś wtedy te rzeczy? wszytsko było ok?
 
@MartynaM któraś tu podawała jakieś smoczki i ja sobie zapisałam
Ja nawet znalazłam jeden po córce, chyba zostawiłam na pamiątkę [emoji23][emoji23] ale nie wiem jakiej formy był
Ale teraz myśle o tym

Link do: Philips Avent smoczek uspokajający ortodontyczny 0-3m SCF 194/01 - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Lub tym (jak coś podobnegon u nas znajdę )

Link do: Hevea smoczki z naturalnego kauczuku dla niemowląt / Kidy.pl


Co do wkładek mialam chyba medeli były najcieńsze;




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko przerażają mnie kołki, Julka i tak płakała a jakby do tego doszły kołki, chyba bym sfiksowała, wiem, ze tak nie powinno być ale jedyny sposób jej usypiania to huśtawka i później Mąż bujając na rękach przenosił do łóżeczka
Najlepiej Jej się spało na nas, tak mnie to męczyło, bo byłam taka padnięta, a Ona na mnie, ze wydawało mi się ze mam tonę na sobie, aż brak tchu
Zobaczymy jak będzie z synkiem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
image.jpeg
Dziewczyny, wiem, ze pisaliście o termometrach i polecalyscie chyba microlife. Czy taki bedzie dobry? Bo ja ciemna jestem. A tak myśle, ze taki precyzyjny sprzęt przy bobasku jest na wagę zlota
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    442,7 KB · Wyświetleń: 558
reklama
Do góry