reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Ja jeszcze czekam na hm.
@BubblesGirl , a te z myszka to skarpetki czy niedrapki? Super słodkie sa. W ogóle wszystkie ciuszki w hm mi sie podobają, muszę tam ćwiczyć samokontrole Np.te bodziak w jamniki tez mi wpadł w oko.
 
reklama
BubblesGirl oj widze ze mamy ten sam zestaw hihi;) musztarodowy[emoji4]
Swoja druga super ciuszki;)

Ja tez kupilam co nieco w H&M ale jestem tak padnieta ze jutro sie pochwale;)
Kocyk tez mi przyszedl[emoji4]

A przed swietami tez pojade bo bede miala kupon do h&M -50% [emoji6] wiec napewno corce cos kupie i dla malego[emoji6]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Super ciuszki kupiłyście! Ja mam problem z decyzją i w rezultacie niewiele kupiłam... Sporo ciuszków mam po synach, więc małą będę miała w co ubierać, ale w większości to ubranka neutralno-niebieskie.

Do mnie wczoraj przyszedł kocyk z colorstories. Zamówiłam średni i teraz wydaje mi się, że jednak jest za duży i za ciężki dla takiego malucha. Chyba lepszy byłby ten mały...
 
@BubblesGirl @HappyBabyMama piękne ciuszki :) też lubię HM, ale zauważyłam, że po praniu bardzo przyjemny materiał mają także śpioszki z F&F
@noriczka też zaczęłam od średniego colorstories, bo chciałam, żeby dłużej posłużył, potem domówiłam mały (bardzo podoba mi się ich splot) a wielkością bardziej pasuje do wózka. Na pewno jeszcze i tak jakieś dokupię, bo wydaje mi się, że dwa to trochę mało, ale pokombinuję już z innymi materiałami
 
@BubblesGirl @HappyBabyMama piękne ciuszki :) też lubię HM, ale zauważyłam, że po praniu bardzo przyjemny materiał mają także śpioszki z F&F
@noriczka też zaczęłam od średniego colorstories, bo chciałam, żeby dłużej posłużył, potem domówiłam mały (bardzo podoba mi się ich splot) a wielkością bardziej pasuje do wózka. Na pewno jeszcze i tak jakieś dokupię, bo wydaje mi się, że dwa to trochę mało, ale pokombinuję już z innymi materiałami
Właśnie też planowałam go używać dłużej, tylko on taki duży i ciężki na początek. Skusiłabym się jeszcze na ten mały bo materiał bardzo fajny, tylko, że mam już 5 różnych po synkach, więc kolejny to chyba przesada. A ten z colorstories kupiłam różowy - pierwsza rzecz tego koloru specjalnie dla dziewczynki:)
 
Oto moje łowy z H&M ale juz wieksze rozmiary[emoji4]
I doszedl kocyk[emoji6]
20161201_145256.jpg
20161129_143234.jpg


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • 20161201_145256.jpg
    20161201_145256.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 520
  • 20161129_143234.jpg
    20161129_143234.jpg
    67 KB · Wyświetleń: 518
reklama
HappyBabyMama ulubiona czapeczka styczniowek musi byc:-D ja ta jasna mam po stsrszaku 62/68, a ciemna wzielam 50/56, a Ty jaki masz rozmiar?

Iryski to skarpetki:-D

Julia ja to bym mogla pol H&M'u wykupic:-D sliczny kocyk <3

Malwi ja mam wiekszosc ciuszkow wlasnie z H&M i F&F, bo jakosc jednych i drugich jak dla mnie bardzo ok, nawet po kilku praniach:tak:



Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry