reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Ok, ciuszki któych kompletnie nie potrzebuje (chociaż princeskę kupiłam na 6-9mcy a zapakowane bodziaki na 3-6) Ale są takie śliczne (Sukienki są czerwone, nie różowe jak na zdjęciu) Sukienusia w komplecie z bodziakiem i rajstopkami jest 0-3
IMG_20161018_112032.JPG
 

Załączniki

  • IMG_20161018_112032.JPG
    IMG_20161018_112032.JPG
    969,5 KB · Wyświetleń: 270
reklama
Malwi, no my spróbowaliśmy wiadro bo wanienka mu nie przypadła do gustu. Płaczu i darcia może nie było, ale wyglądał na wystraszonego i niespokojnego (w wanience). Pozycja na plecach nie jest naturalna dla noworodka, bo się czuje zagrożony. Do tego do połowy zanurzony w wodzie a brzuszek zazwyczaj wystaje, więc zimno. W wiaderku (mieliśmy jakieś zwykłe :p) zanurzał się po szyję prawie i od razu miał błogi wyraz twarzy :) przyznam że mycie jest bardziej uciążliwe i lepiej to robić we dwoje na początku, bo trzeba włożyć rękę i umyć dupkę. No ale bez przesady, noworodek nie bawi się węglem, żeby go trzeba było szorować ;)

Dziewczyny coś o plastikowych butelkach wolnych od BPA. Dlatego chcę kupić szklaną.

Link do: BPA, czyli kłamstwo, o którym warto mówić
 
Aniay, takie niezbyt potrzebne ale po prostu ładne rzeczy najprzyjemniej się kupuje.
Ja wiem... ale wydałam na to kupę kasy. (bo do najtańszego sklepu nie poszłam) Tłumaczę sobie że żadnych sukienuś nie mam i na różne rozmiary kupiłam i to będzie taki komplecik extra ;)
 
Ok, ciuszki któych kompletnie nie potrzebuje (chociaż princeskę kupiłam na 6-9mcy a zapakowane bodziaki na 3-6) Ale są takie śliczne (Sukienki są czerwone, nie różowe jak na zdjęciu) Sukienusia w komplecie z bodziakiem i rajstopkami jest 0-3Zobacz załącznik 778924

Haha, to widzę, że możemy sobie przybić piątkę:) Ja pomimo skompletowanej wyprawki, co chwilę coś dokupuję :) Jak znajdę chwilę, to zrobię fotkę i się pochwalę :p
 
Haha, to widzę, że możemy sobie przybić piątkę:) Ja pomimo skompletowanej wyprawki, co chwilę coś dokupuję :) Jak znajdę chwilę, to zrobię fotkę i się pochwalę :p
Ja sobie obiecuję że nic nie dokupię bo mam co najmniej po 14 bodziaków i pajaców w pierwszych rozmiarach i O...
Rób zdjęcia i pokazuj ^^
 
reklama
Malwi, no my spróbowaliśmy wiadro bo wanienka mu nie przypadła do gustu. Płaczu i darcia może nie było, ale wyglądał na wystraszonego i niespokojnego (w wanience). Pozycja na plecach nie jest naturalna dla noworodka, bo się czuje zagrożony. Do tego do połowy zanurzony w wodzie a brzuszek zazwyczaj wystaje, więc zimno. W wiaderku (mieliśmy jakieś zwykłe :p) zanurzał się po szyję prawie i od razu miał błogi wyraz twarzy :) przyznam że mycie jest bardziej uciążliwe i lepiej to robić we dwoje na początku, bo trzeba włożyć rękę i umyć dupkę. No ale bez przesady, noworodek nie bawi się węglem, żeby go trzeba było szorować ;)

Dziewczyny coś o plastikowych butelkach wolnych od BPA. Dlatego chcę kupić szklaną.

Link do: BPA, czyli kłamstwo, o którym warto mówić

czyli jak to u mnie jeszcze się zastanowię :) ale utwierdzasz mnie, że to byłby dobry zakup. ale ciężko upierać się przy swoim jak całe otoczenie próbuje Ci wmówić, że robisz źle

@askl25 zakochałam się w 9 i 10 <3 :)

ja jeszcze kompletuję ubranka, ale fajnie by było już mieć wszystko poprane i poprasowane - może w listopadzie to ogarnę ;)
 
Do góry