reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
@askl25, przecudowne czapeczki [emoji7]

Mój smyk dotarł [emoji16]
1476872136-hyridc.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Batman forever super
 
Ja sobie obiecuję że nic nie dokupię bo mam co najmniej po 14 bodziaków i pajaców w pierwszych rozmiarach i O...
Rób zdjęcia i pokazuj ^^
14? Ja mam ze 40 do 0-3 miesiace wiec o czym my mowimy.... i tez caly czas cos dokupuje.... ja to chyba powinnam z domu nie wychodzic i neta odciac do porodu przynajmniej....

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
14? Ja mam ze 40 do 0-3 miesiace wiec o czym my mowimy.... i tez caly czas cos dokupuje.... ja to chyba powinnam z domu nie wychodzic i neta odciac do porodu przynajmniej....

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja pewnie też tyle bede miala jak dojdzie paczka z polski :) wczoraj moj sie chcial dolozyc do ciuszkow ale mu powiedziałam zeby sam cos kupil dla corki :p
 
Katem, cooo?? 40? to żeby chociaż raz każde ubranko dziecko zdążyło założyć :p u mnie plan minimum to 10 bodziaków z krótkim, 10 z długim i 10 pajaców.
Oliwia na poczatku potrafila "przerobic" po trzy sztuki ubran dziennie. A to kupka, a to sie ulalo. Jakos nie miałam ciuszkow których by nie zalozyla. A miałam duzo. Duzo wiecej niz teraz. Jesli potrafisz trzy miesiace na 10ciu kompletach przejechac to Podziwiam.
 
10 to plan minimum, pewnie wyjdzie ciut więcej. Zresztą to nie jest 10 kompletów. Biorąc pod uwagę że raz zakładam bodziaka z długim + spodnie a raz bodziaka z krótkim + pajac to wychodzi kompletów 20. Nawet jeśli będę przebierać 3x dziennie to przy 20-stu kompletach wychodzi pranie praktycznie raz na tydzień. Przy Adasiu miałam tyle i było ok, mimo że ulewał jak fontanna za każdym razem. Poza tym i tak Adasia ciuszki piorę średnio co 3 dni, więc będę dorzucać maluszkowe.
Przeczytałam sporo wyprawkowych porad, ale na żadnej jeszcze nie widziałam żeby kupić 40 bodziaków :D
 
reklama
Hej! Odnalazłam dziś listę wyprawkową, którą dostaliśmy na szkole rodzenia. I powiem Wam, że z grubsza mam wszystko co potrzebne ... oprócz ubranek! Muszę w końcu podjechać do kuzynki i przejrzeć co ona tam ma z tych najmniejszych ciuszków, a potem będę dokupować według potrzeb. Jednak nieduża różnica wieku między dziećmi jest o tyle fajna, że sprzęty wielkogabarytowe m.in. łóżeczko, wanienka, przewijak, wózek, fotelik, a także jakieś rożki, śpiworki kocyki czy nawet pieluszki tetrowe/flanelowe to zostaje po starszaku. :-) :)
 
Do góry