reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Dziewczyny nie wiem gdzie pytałyście o pieluszki bambusowe ale ja mam bambusowy otulacz i na pudełku bylo tak napisane
image.jpeg
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    932,3 KB · Wyświetleń: 73
@MamusiaToJa wiem że może Ci głupio prosić o zdjęcia tych rzeczy ale jeśli ktoś nie ma złych zamiarów to przesłanie zdjęć nie będzie stanowiło problemu. Wielokrotnie kupowałam używane rzeczy m.in. na olx, ale nigdy w ciemno. Raz tylko jakaś dziewczyna w lokalnych ofertach dała ogłoszenie że ma paczkę ubrań dla dziecka ok 20 szt. i odda to za czekoladę. Umówiłyśmy się telefonicznie w konkretnym miejscu i jakoś nie dotarła, nie mogłam się już później do niej dodzwonić. Więc takie "szemrane" oferty omijam szerokim łukiem. Ale kto wie może Tobie akurat trafi się wyprawkowa perełka. Czego Ci serdecznie życzę. :)
 
Ostatnia edycja:
@MamusiaToJa wiem że może Ci głupio prosić o zdjęcia tych rzeczy ale jeśli ktoś nie ma złych zamiarów to przesłanie zdjęć nie będzie stanowiło problemu. Wielokrotnie kupowałam używane rzeczy m.in. na olx, ale nigdy w ciemno. Raz tylko jakaś dziewczyna w lokalnych ofertach dała ogłoszenie że ma paczkę ubrań dla dziecka ok 20 szt. i odda to za czekoladę. Umówiłyśmy się telefonicznie w konkretnym miejscu i jakoś nie dotarła, nie mogłam się już później do niej dodzwonić. Więc takie "szemrane" oferty omijam szerokim łukiem. Ale kto wie może Tobie akurat trafi się wyprawkowa perełka. Czego Ci serdecznie życzę. :)
Dzięki :)
 
Technicznie muślinowe są takie jakby bardziej śliskie. Ja nie lubię tego efektu, taki kocyk strasznie "oblepia", córka miała problem, żeby się poruszyć, przekręcić i szybko się wybudzała z rykiem.
 
reklama
MamusiaToja, ja bez oglądania bym nie brała, bo nie lubię zagracania mieszkania rzeczami które średnio mi się podobają, na zasadzie - za darmo to może się przyda. Dlatego też nie zgarniam pudeł z ciuchami po dzieciach sióstr, znajomych czy kuzynek, bo wolę mieć kilka ładnych rzeczy niż całą masę średnich. Mogę przejrzeć i wybrać coś, czego potrzebuję i co mi się podoba.

Basia, przydatna informacja, dzięki!
 
Do góry