reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
HappyBabyMama w Smyku tez sa;)
Ja juz na dzien dobry rozmary 56 i 62 mam.
Jak kupie wszystko na start to po malu bede sobie 68 kupowac, a w sumie to w kwietnou w H&M bede miec -40% wiec dlatego jakos niespieszno mo kupowac rozmiarow do przodu...;)
 
Ja już w Smyku ubranek nie kupuje bo mam wiekszośc stamtad a nie wiem jak jakosciowo. Teraz chcę z innych sklepów. W h&m cos bez zniżek na razie widzę. Ja na razie kompletuje 62 o 68 jeszcze nie myślę.
 
Kurcze no wlasnie slyszalam o Smyku ze po praniu srednio..

W H&M trzeba trafic na promocje...ciuszki mam przetestowane na corce wiec jest tam spokojna o jakosc[emoji4]
Zgadzam się, ale jakość ekstra. Moje starsze obkupuje w h&m do szkoły i przedszkola super wytrzymałe i się nie odkształcają. Z 5-10-15 już nie jestem tak zadowolona. Maleństwu też kilka ciuszków z h&m kupiłam i planuję spakować je do szpitala bo są mega mięciutkie. Ostatnio trafiłam na fajne bodziaki w kiku, ciekawe jak będą po praniu wyglądać

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czasem lepiej zaplacic troszke wiecej za dana rzecz i zeby dluzej posluzyla, bo na dluzsza mete jest to bardziej oplacalne, zwlaszcza jak juz maluch zaczyna wolniej wyrastac z ciuszkow:-) a rzeczy z H&M czesto wygladaja jak nowe nawet po wielu praniach, a i material przyjemny, nie robi sie taki sztywny.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry