reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Noriczka no wlasnie myslalam zeby kupic jedna mniejsza butelke... i sama niewiem...

No wlasnie dziewczyny jesli kupujecie juz butelki to kupujecie zeby byly antykolkowr? Bo ja mysle o Tommee Tippee ale niewiem czy zwykle wziasc czy te specjalne...i niewiem tak jak Noriczka dwie male butelki? Czy apokojnie w duzych tez uszykuje te mniejsze porcje mleka?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Ja kupiłam tommee tippee antykolkową. Myślałam o tej mendela, ale czytałam sporo opinii, że dzidziuś musi się nauczyć z niej pić i często dzieci się krztuszą. Nie jest też najtańsza, a ja jednak nastawiam się na kp, więc wybrałam tak jak wybrałam, okaże się czy dobrze.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki za podpowiedzi co do butelek. Myślałam o szklanej z avent. Praktyczniejsza pewnie byłaby większa, tylko nie wiem jak jest ze skalą i czy łatwo można zmierzyć potrzebną tzn. małą ilość. Ta większa avent ma smoczek 1+ więc pewnie trzeba by kupić 0+.
 
@MartynaM starszy syn nie tolerował smoczka, młodszy miał z aventu, teraz chcę kupić avent soothie. Ja byłam zadowolona z wkładek Johnson&Johnson i teraz też takie kupię, dodatkowo jeszcze wielorazowe, chyba avent. Majtki mam siateczkowe wielorazowe.

A jakie duże butelki kupujecie, 125ml czy 240ml? Potrzebuję jedną, tak na początek na wszelki wypadek, jakby kp nie wyszło.
Ja kupuje 240 ml, praktyczniejsze [emoji4] smoki z aventu, tommie tippi, nuka,chicco, wszystkie się sprawdzily [emoji4] synek smoczkowy był bardzo, wszystko mu pasiło [emoji6]
Majty wielorazowe, siatkowe. Wkładki laktacyjne z Belli chyba mam, takie zwykłe.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam Browns. Napalilam się na Medele,ale cena mnie powaliła... Po synku mam jeszcze tommie tippi i Lovi.
Antykolkowe z tommie tippi...fajne,ale kolki U nas i tak były...

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry