reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<< Wyprawka >>>

Marta, A ty mówiłaś , że kupujesz Sandrze figurki firmy SCHLEICH.
Firma ta, ma nie tylko zwierzęta, ale i całe budynki gospodarskie i figurki ludzi.
Bardzo ładnie wykonane :tak:
Zobacz:
Spielfiguren | Schleich GmbH: Spielwaren, Spielzeug, spielen mit Tierfiguren

i chyba można je kupić on-line :happy:

A co do puzzli, to ja kupiłam już z większa liczbą elementów. Bardzo lubię puzzle firmy GALT. Są pięknie wykonane i dość trudne, bo każdy element ma inny kształt :tak:, a przy tym są odpowiednio duże dla trzylatka.
Hania swoje stare puzzle 20-30 elementowe tez układa z zamkniętymi oczami i na czas :-D, Zobaczymy co powie jak dostanie 80 elementowe :cool2:
Też rozglądam się za nową farmą dla Hanki, bo ta z serii Little people już jej nie kręci; sprzedam ją więc na allegro, a za to kupie nową ; może z lego duplo :dry:.Hania bardzo lubi te klocki :tak:

Jeśli chodzi o prezent od rodziców, to pewnie będzie nim łóżeczko dla lalki + zestaw do karmienia, no i oczywiście książki :tak:...
Kupiłam też śliczny szlafrok i paputy z Puchatkiem i piżamke z Peppą. Myślę, że to dość. Zabawki są strasznie drogie..szczególnie te firmowe :angry:. Lalki Corolle cenowo porównywalne z Annabelle ale wykonanie dużo lepsze :tak:. Firma mało znana w Polsce, a we Francji, Stanach, Canadzie uchodząca za ekskluzywną...
 
reklama
Kinek Ty to masz super pomysly na prezenty ;-) :-)
A powiedz mi Hania bawi sie wszytskimi zabawkami jakie dostaje ??
Moja pobawi sie chwike nowa inna a potem zawsze wraca na swoje stare smieci czyli zwierzatka, domki, wozy strazackie ;-)

Tak tak wiem ze sa tez farmy, domi, zagrody itp z tej firmy co mamy zwierzatka. Juz to wszytsko ogladalam. Ale to wszytsko starsznie drogie i szkoda mi tyle kasy wydac.

Moze i ja pomysle o takich puzzlach 80-cio elementowych i to o roznych kasztaltach ;-)
 
A ja walsnie wygralam aukcje i zakupilam nowitki wozio dla mojego szkraba :-)
Tylko spacerowka i gondolka :-)

48606424.jpg


Nastepnym razem dokupie torbe i folie ;-)
 
reklama
Martusia pewnie ze ciesz sie ciaza jak najdluzej....najwazniejsze ze dobrze sie czujesz i byle tak dalej...ale wiesz czas tak szybko gna do przodu ze szok..zaraz bedziecie spacerowac we czworeczke:sorry2:;-):-)a wozeczek bardzo fajny:-)
 
Do góry