reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<< Wyprawka >>>

dzieki Kinus za linki:-):tak::-)a powiedz mi gdzie kupujesz ksiazeczki o Malej ksiezniczce:confused:my mamy jedna czesc pt"ja chce mojego zeba"kupilam ja w ksiegarni zaraz po JUli wypadku i JUla jest zachwycona.uwielbia ta bajke i tez sie ciesze ze na mini mini leci ta bajka..
 
reklama
Wczoraj zakupilismy ten wymarzony wozek sklepowy :tak::-)
Corcia sama wybrala ;-)
Nie ten co ja widzialm ostatnio ale wydaje mi sie, ze jeszcze fajnieszy :-)

10413644ax3.jpg
 
Martusia super zakupki :-)swietne spodenki i buciki.Pokoj Sandrusi slodki,mimo ze tak malutko pokazalas:sorry2: ale wnioskuje ze jest bardzo dziewczecy i jak juz napisalam powyzej slodziutki:-):tak::-)
 
Marta, fajne zakupy :tak:...A wiesz, chyba co roku kupujesz swojej córci różową kurtkę :-)
Marta, a jakie produkty są w tym koszyczku ? Pudełka są z twardej tekturki ?
 
Kinek w tym roku to jest taki jasny fiolet :-)
A kupowalam co roku rozowa bo taki jest najladniejszy :-) nie lubie brazu, czarnego czy wsciekle bordowego. A po za tym tutaj nie ma takiego wyboru kolorow. Jak dadza do sklepu to dla dziewczynek roz, a dla chlopcow niebieski, w innych mozna dostac wlasnie brazy, czernie, szare albo w innych zielone. Ja zadnego z tych kolorow nie lubie mala nie ma takich ciuszkow i nic by do tego nie pasowalo ;-) A jak kolorek jest ladny to znow swieci sie jak nie powiem co. A ja nie lubie takich swiecacych ciuchow. No i tak to jest z tymi ciuszkami ;-)

Co do produktow, jest tam plastikowy ser zolty, kielbasa, keczup, jaja, buleczka, jakis pieprz i sol, jakas woda mineralna. A pudelka sa z takiej tekturki jak pudelko po platkach sniadaniowych.
 
reklama
Do góry