reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Kurde wpadłam w tryb kupowania :p mąż mnie zabije :D No ale nie miałam nic, a jak na razie to ciuszki za grosze wiec nie mogłam się oprzeć :)

IMG_0851.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0851.JPG
    IMG_0851.JPG
    208,5 KB · Wyświetleń: 320
reklama
Mnie jakoś dziś aż korci żeby podjechać do Carter's. Jeszcze dwa tygodnie i może się dowiem kto mieszka w środku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje pytanie może wydać się glupie... Ale czy faktycznie mata edukacyjna jest potrzebna? Korzystalyscie z niej czy tylko jako kocyk na podłogę?
 
Moje pytanie może wydać się glupie... Ale czy faktycznie mata edukacyjna jest potrzebna? Korzystalyscie z niej czy tylko jako kocyk na podłogę?
Nie jest konieczna. Mozna sobie poradzić i bez niej, zwlaszcza jak masz lezaczek bujaczek. Aczkolwiek ja mam mate i bardzo sobie chwalę. Moja mała właśnie zaczyna chodzic i do tej pory bawi się w/przy tej macie. A mniejsze dzieci tez lubia leżeć n a plecach bądź brzuszku i patrzec na te wszystkie zabawki na pałąku, na bokach, na podłodze, etc. Podsumowując, nie musisz jej mieć, ale się przydaje.
Nie wiem jakie doświadczenie ma reszta mam.
Mam nadzieję ze moja wypowiedzią trochę pomogłam.
 
Moje pytanie może wydać się glupie... Ale czy faktycznie mata edukacyjna jest potrzebna? Korzystalyscie z niej czy tylko jako kocyk na podłogę?
Nie wyobrażam sobie życia bez maty!!
W leżaczku też są zabawki ale pozycja ułożenia dziecka dużo gorsza. Najlepiej dzieci się rozwijają na podłodze, każdy specjalista potwierdzi. Leżenie na brzuchu, na boku, przekręcanie się, siadanie. Plus oczywiście zabawki na pałąku, szeleszczące fragmenty itp. Mój syn był całymi dniami na macie, dla mnie must have. Miałam z tiny love coś takiego
1488104469-aaaaaa.png
 
dziewczyny ja rodziłam w pazdzierniku co do maty to kupiłam niedawno wlasnie TT tak samo jak karuzele do łóżeczka wiec z jej zakupem nie ma co się spieszyć na sam początek wystarcz trzy miękkie grzechotki i kocyk

jeśli chodzi o ciuszki to polecam next i hm oraz early days ceny nie sa niskie ale dla malucha wystarczy kupic po pare sztuk i mieć pewność ze nic się nie porozciąga i nie odbarwi w praniu

nie kupujcie stosu tanich bodziaków czy szpioszkow bo nie jesteście wstanie ich ubrać więcej niż dwa razy zanim maluch przejdzie na kolejny rozmiar
 
reklama
@kotomiś my matę dostaliśmy w prezencie. Super sprawa, synek długo się na niej bawił. Bardzo go interesowała. I nie musisz jej od razu kupować, podobnie jak np karuzeli bo dziecko przez pierwsze tygodnie się tym nie interesuje
Czy tylko ja nie zaczęłam jeszcze gromadzić wyprawki? :p mam wrażenie że wszystkie już coś kupujecie a ja nic
 
Do góry