reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
No są 25_pixels...luknęłam w aptece.Nie byłam pewna bo Emi problemy skóry zaczęły się po 5 tych urodzinach i ja ją smarowałam aveeno z lini dla dorosłych.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zakupow ciag dalszy [emoji4]
1495044966-aaaaaa.jpeg


Moze ostatnio niezbyt mi sie widzialy te bodziaki, ale dzisiaj czekajac na meza pobieglam i kupilam je [emoji1] ostatni najmniejszy rozmiarek mi sie trafil, juz nie bylo w czym przebierac.

 
Jakie pieluchy kupujecie tetrowe czy flanelowe czy też oba rodzaje. Ile sztuk tego trzeba, jeśli do przewijania będę używać pampersów? :)
 
@Aveline88 ja kupuje 10 bialych tetrowych podwojnie plecionych, 1 flanelowa i 3 muslinowe kolorowe :) jeszcze mysle nad 1 bambusowa :) biale beda w domu a kolorowe na wyjscia :) mysle ze jak narazie powinno wystarczyc [emoji14]

 
1497979806-aaaaaa.jpeg

Łóżeczko skrecone juz czeka :D obok półko-przewijak, i udalo mi sie ostatnio dorwać ładną uzywana hustawke hybrydową :) InGenuity za 110 zł :) jak nowa :) myślicie, że się opłacało? Nowe kosztuja 340, mial ktos taka?
1497979797-aaaaaa.jpeg


 
Vercia,widzę ze coraz więcej rzeczy czeka juz na Twojego syneczka :))
A huśtawka śliczna! Wygląda jak nowa :))
Bardzo sie opłacało!
Tak się robi interesy! ;)
 
reklama
Do góry