reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
@Tyna_88 piękna kołyska [emoji7] Ma mąż talent!
@ONAONAONA, super jest ta stacja, wszystko w jednym miejscu i tyle miejsca na różne drobiazgi. Pewnie gdybym miała większą łazienkę to tez bym taką kupiła [emoji4]


Ja wczoraj chciałam sprawdzić jak będzie wyglądało miejsce dla naszej córeczki i sobie poukładałam na chwile wszystko a pózniej znów schowałam. Zrobilam zdjęcia dla narzeczonego żeby wiedział co zrobić jak będziemy w szpitalu [emoji3] poduszka i maskotka tylko do zdjęcia oczywiście [emoji3]

Zobacz załącznik 906157Zobacz załącznik 906158Zobacz załącznik 906159Zobacz załącznik 906160

Ale pięknie!!! I wszystko w takich delikatnych, stonowanych kolorach [emoji173]️[emoji7]
jasne stonowane kolorki..tak świeżo ..przytulnie ...
i super ta sprawa na szczeblu powieszona kieszonkami .. napewno się przyda:)
cwana bestia co do fotki jak co ma leżeć hehehe nie zginiesz :-D

tak ta stacja mi się bardzo przyda .wszystko w jednym miejscu właśnie i na odpowiedniej wysokości
dostałam dziś od znajomej też taki .... nie wiem jak to nazwać.ale zastosowan moze byc kilka:laugh2: zrobiła sama własnoręcznie..no kazDy detal nitka .idealne! chwalisz ja a ona ci mówi że mogła lepiej uszyć ..że coooo:errr:?? hehe piękne i jak dla mnie każdy szczegół dopracowała

a ja taką czapkę i pieluszkę jakiś czas temu zrobiłam tylko pompon muszę dopracować jeszcze i guzik zalatwic :happy2:

Koleżanka taka skromna jak ty!!![emoji23][emoji5] chwalisz, a ta mówi, że niedopracowała[emoji86] piękne rzeczy, a wartość podnosi ich ręczna robota!!! Niezle wydziergałaś tę czapkę i pieluszkę [emoji8][emoji123][emoji5]

A ja dzisiaj w końcu mogłam zobaczyć wózek, a raczej fotelik na stelażu z wózka, bo mój Mąż jak odebrał w weekend wózek był tak zachwycony fotelikiem i tym, że się rozkłada do pozycji leżącej, że złożył tylko stelaż i wpiął fotelik ;p i się tym bawił podobno - tak mi szwagierka mówiła ;p
Nawet kosza pod wózkiem nie zamontował ;p

I w końcu kupiłam dzisiaj laktator ;)

A w szpitalu mi sie nudziło i pozamawiałam Młodej sukienki na święta itp., ale jeszcze nie przyszły ;p Jak mój Mąż dzwonił kiedyś pytać co robię i Mu powiedziałam, że się nudzę to stwierdził, że widzi bo ciągle dostaje SMS z powiadomieniem ile z konta zeszło ;) No trudno - coś w tym szpitalu trzeba było robić ;)Zobacz załącznik 906187

Haha ach ci faceci! Ale pewnie też nudziło mu się bez swojej kobiety u boku [emoji16]to sobie znalazł rewelacyjna rozrywkę[emoji106]
Mój jeszcze wózka nie złożył [emoji23]ani łóżeczka.. ma chłop jeszcze czas [emoji16]tak mi powiedział [emoji85]
 
Wszystko wybieraliśmy osobno - stelaż, gondolę, siedzisko, fotelik z bazą. Zapłaciliśmy po rabacie 5.750,00 zł.
Aaa to tyle samo co u nas, myślałam że może gdzieś taniej znalazłaś [emoji4] Ja też albo na EGG poluje albo Cybexa ale jak wyjdę ze szpitala to dopiero pójdę do 2 sklepów bo oni tam współpracują z tymi firmami i rabaty także mają i mi devis wystawiają i zobaczę ktory co i jak.. Jak narazie ze szpitala nie mam jak bo oni cen nie chcą przez Internet podawać i do sklepu zapraszają... Także muszę czekać [emoji17]
 
Aaa to tyle samo co u nas, myślałam że może gdzieś taniej znalazłaś [emoji4] Ja też albo na EGG poluje albo Cybexa ale jak wyjdę ze szpitala to dopiero pójdę do 2 sklepów bo oni tam współpracują z tymi firmami i rabaty także mają i mi devis wystawiają i zobaczę ktory co i jak.. Jak narazie ze szpitala nie mam jak bo oni cen nie chcą przez Internet podawać i do sklepu zapraszają... Także muszę czekać [emoji17]

U nas ostatnio była fajna promocja w ubiegłym tygodniu stacjonarnie...
Cybex priam light był za 2999 zł i w sumę gdybyśmy nie mieli tego zamówionego to kupiłabym ten light i dokupiłabym siedzisko lux. W sumie jakieś 5.500 wyszłoby za komplet, a miałabym obydwa siedziska - i to kubełkowe i to co mamy, czyli rozkładane na płasko...
 
reklama
A czy któraś z Was ma może wózek z Bebetto?
Ja mam Bebetto Torino 3w1 kolor sl10 kupiony 2 lata temu. Jestem bardzo zadowolona, żadnych awarii a używany często. Super sprawdza się na leśnych ścieżkach, duża gondola i na prawdę duża spacerowka. Polecam [emoji4] szwagierka kupiła w tym roku Bebetto ale nie wiem jakie - sama spacerowka i też bardzo sobie chwali. Mimo białego stelaża łatwy w utrzymaniu czystości [emoji6]
 
Do góry