reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Dziewczyny... pewnie gdzieś tu o tym pisałyscie, ale chyba nie dokopię się do tych postów - musiałabym je przejrzeć wszystkie.
Chciałam kupić laktator i nie mam pojęcia jaki... Raczej elektryczny, bo jak wróce na uczelnie to bede musiala odciagac tego mleka trochę wiecej, ale fajnie jakby był tez opcje bycia laktatorem ręcznym, żebym mogła na uczelni miedzy zajeciami sciagac jak juz beda mi piersi ciążyły.. I nie chciałabym wydawać na niego milionów... Moze macie jakiś godny polecenia?

Mi polecili tufi spectra 9 plus - można dokupić rączkę, żeby ściągać ręcznie, ale można również używać bezprzewodowo elektryczną wersję, bo ma wbudowany akumulator... może taka opcja dla Ciebie się sprawdzi?
Ja go kupiłam, ale jeszcze nie przyszedł - dzisiaj powinien być ;)
 
Muszę się Wam pochwalić [emoji16][emoji16] dotarł śpiworek od mojej siostry i mufki do tego, razem wybierałyście, jest przepiękny i cieplusi [emoji7] zdjęcia tego nie oddają aż tak ale jest cudowny!
IMG_1996.JPG
IMG_1997.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1996.JPG
    IMG_1996.JPG
    367,1 KB · Wyświetleń: 438
  • IMG_1997.JPG
    IMG_1997.JPG
    367,8 KB · Wyświetleń: 433
Mi polecili tufi spectra 9 plus - można dokupić rączkę, żeby ściągać ręcznie, ale można również używać bezprzewodowo elektryczną wersję, bo ma wbudowany akumulator... może taka opcja dla Ciebie się sprawdzi?
Ja go kupiłam, ale jeszcze nie przyszedł - dzisiaj powinien być ;)
Poczytałam więcej opinii o tym Lovi Prolactis i zdecydowałam się na niego - już zamówiony :)

Muszę się Wam pochwalić [emoji16][emoji16] dotarł śpiworek od mojej siostry i mufki do tego, razem wybierałyście, jest przepiękny i cieplusi [emoji7] zdjęcia tego nie oddają aż tak ale jest cudowny! Zobacz załącznik 907763Zobacz załącznik 907764
Ale cudo!!! [emoji173]️
 
Hej. Od jutra biorę się za pranie ubranek. W związku z tym mam dwa pytania.
Czy różowe ubranka prałyście osobno?
W jakiej temp.prać ubranka? Czytałam, że 60st. Tymczasem na większości metek podane jest 40st.
 
Hej. Od jutra biorę się za pranie ubranek. W związku z tym mam dwa pytania.
Czy różowe ubranka prałyście osobno?
W jakiej temp.prać ubranka? Czytałam, że 60st. Tymczasem na większości metek podane jest 40st.
Pierze jak na metkach, i tak będziesz pracowała a to dużo wyższa temp.

Ubranek różowych nie mam ale starałam się prac podobne kolory razem.
 
Hej. Od jutra biorę się za pranie ubranek. W związku z tym mam dwa pytania.
Czy różowe ubranka prałyście osobno?
W jakiej temp.prać ubranka? Czytałam, że 60st. Tymczasem na większości metek podane jest 40st.
Ja prałam w 40 stopniach. Myślę, że prasowanie wystarczająco wyparza te ubranka. Białe osobno i kolorowe osobno. Do kolorowych wrzucałam po kilka tych takich chusteczek, które chronią w razie gdyby coś farbowało.
 
reklama
Do góry