reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Hej. Od jutra biorę się za pranie ubranek. W związku z tym mam dwa pytania.
Czy różowe ubranka prałyście osobno?
W jakiej temp.prać ubranka? Czytałam, że 60st. Tymczasem na większości metek podane jest 40st.

Pralam zgodnie z metką, w 40st. Różowych akurat nie mam ;) ale polecam chusteczki wylapujace kolor żeby nic nie zafarbowalo i jesli masz duzo rozowych/czerwonych to chyba wstawila bym osobno jednak.
 
reklama
Dziewczyny... pewnie gdzieś tu o tym pisałyscie, ale chyba nie dokopię się do tych postów - musiałabym je przejrzeć wszystkie.
Chciałam kupić laktator i nie mam pojęcia jaki... Raczej elektryczny, bo jak wróce na uczelnie to bede musiala odciagac tego mleka trochę wiecej, ale fajnie jakby był tez opcje bycia laktatorem ręcznym, żebym mogła na uczelni miedzy zajeciami sciagac jak juz beda mi piersi ciążyły.. I nie chciałabym wydawać na niego milionów... Moze macie jakiś godny polecenia?

Skoro zalezy Tobie na dobrym elektrycznym laktatorze to polecam z Medeli mini elektric.
Maly, bardzo wydajny i co wazne z tego co piszesz nie za miliony monet laktator dobrej jakosci jak chodzilam na studia znajoma tez przyjezdzala z tym laktatotem i bez problemu na przerwie zdarzyla sciagnac pokarm bez wiekszych problemow
 
My kupiliśmy anex cross i jesteśmy mega zadowoleni. Gondola duża lekko się prowadzi i do tego amortyzacja taka ze żadnej dziury nie czuć .
 
Mam duzo rzeczy dla malucha.
Ubranka na 0-3 miesiące. Dla dziewczynki i dla chłopca.w tym ciepłe pajacyki, kombinezony, śpiworki , niechodki. Laktator, wkładkę do gondoli,przewijak, itp:)
Proszę na priv jeśli była by któraś zainteresowana.
 
reklama
Do góry