reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Link do: Sklep internetowy O'Betti - Sklep internetowy O'Betti tutaj [emoji4] tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość bo strasznie długo idzie i dostawca nie odpowiada na maile i nie wysyła informacji, że przesyłka została wysłana. Ciężki do współpracy, ale ma rzeczy jedyne w swoim rodzaju [emoji4]
Ja zamawiałam ciuszki z PatPat między innymi. Już miałam w tyg tygodniu pisać reklamację i o zwrot kasy prosić, aż tu nagle dwa dni temu listonosz przyniosł paczkę, po pół roku...
 
Ja zamawiałam ciuszki z PatPat między innymi. Już miałam w tyg tygodniu pisać reklamację i o zwrot kasy prosić, aż tu nagle dwa dni temu listonosz przyniosł paczkę, po pół roku...

Pół roku????? [emoji15][emoji15][emoji15][emoji33][emoji33][emoji33] to chyba tak jak Ali express działa?
No ja czekałam ponad tydzień [emoji23] ale jak na polską firmę to długo.
 
Dzień dobry. Znowu potrzebuję waszej pomocy. Ile i jakie ubranka do szpitala?
Ja stawiam na body kopertowe plus polspiochy lub pajace. Cos co latwo sie zaklada, zeby chłop ogarnął :D u nas wymagają 4 kompletow. Mozesz sprawdzic czy na stronie szpitala nie ma listy wyprawkowej, bo w kazdym wymagaja czego innego. A moze byc tez tak, ze szpital zapewnia ubranka i potrzebne bedzie Wam tylko na wyjscie.
 
Ja stawiam na body kopertowe plus polspiochy lub pajace. Cos co latwo sie zaklada, zeby chłop ogarnął :D u nas wymagają 4 kompletow. Mozesz sprawdzic czy na stronie szpitala nie ma listy wyprawkowej, bo w kazdym wymagaja czego innego. A moze byc tez tak, ze szpital zapewnia ubranka i potrzebne bedzie Wam tylko na wyjscie.
No właśnie nie ma żadnej informacji. Myślałam właśnie o body kopertowym, do tego półśpiochy i pajace. To właśnie wydaje mi się właśnie najlepsza opcja, choć to moje pierwsze dziecko.
 
No właśnie nie ma żadnej informacji. Myślałam właśnie o body kopertowym, do tego półśpiochy i pajace. To właśnie wydaje mi się właśnie najlepsza opcja, choć to moje pierwsze dziecko.

U nas nie trzeba zabierać ubranek. Ja zabieram 3 komplety tak na wrazie W. 3 bodziaki i 3 pajace do tego skarpetki i czapeczki.
Mama ginekolog ma na swojej stronie artykuł o tym co zabrać do szpitala.
 
reklama
Do góry