reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Kosmetyki mam z hipp i babydream, krem nivea na każdą pogodę też mam, chusteczki z hipp, ale codziennie mam w planach używać wacików nasączonych wodą. Mam też bepanthen i linomag.
 
Mam ten sam komplet [emoji16] tylko oliwkę i puder mam z innej niemieckiej firmy. Jak już teściówka przywiozła i skład ma spoko to zużyję, chociaż wolałabym wszystko z hippa.
Ja nie mam ani oliwki ani pudru. Jak będzie potrzebne to dokupie :) poki co wychodze z zalozenia, ze im mniej tym lepiej :) takze mam tylko plyn do kapieli, krem do buzi, a no i bepanthen do pupy w razie w :)
 
Nivea krem na każdą pogode, żel(płyn) do mycia i oliwka.
Chusteczki z babydream, ale będziemy używać zapewne różne. Pampersy pampersa i babydream - tu sobie sprawdzimy które będą lepiej pasowały i może jeszcze przetestuje z lidla lupilu.
Linomag i bephanthen do pupy i sutkow moich [emoji6]
 
reklama
Ja postawiłam na produkty Nivea, chociaż w moim koszyku też znalazł się babydream. Bephanten też jest. A pieluchy narazie pampersa i chusteczki też, jednak myślę że przetestuje też inne marki.
Zastanawiałam się na początku nad kosmetykami emolium ale słyszałam że wcale nie jest takie cudowne jak reklamują
 
Do góry