reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Fakt. Od recznego laktatora łapa boli strasznie ale dałam rade bo to głównie na starcie przy nawale potrzebowalam zeby mi nie rozerwalo cycków :p
U nas akurat pajace sie sprawdzily na bodziaka ale to akurat trzeba pod siebie dobierac zeby bylo wygodnie. A wracajac do ochraniacza mialam zalozony na lozeczko ale troche inaczej niz jest w zalozeniach bo tylko na dwa boki zeby oslonic małą od zimnej ściany. Kiedys wieszalo sie koce na łóżeczkach ale to akurat pamiętają nasze mamy ;)
 
reklama
Fakt. Od recznego laktatora łapa boli strasznie ale dałam rade bo to głównie na starcie przy nawale potrzebowalam zeby mi nie rozerwalo cycków :p
U nas akurat pajace sie sprawdzily na bodziaka ale to akurat trzeba pod siebie dobierac zeby bylo wygodnie. A wracajac do ochraniacza mialam zalozony na lozeczko ale troche inaczej niz jest w zalozeniach bo tylko na dwa boki zeby oslonic małą od zimnej ściany. Kiedys wieszalo sie koce na łóżeczkach ale to akurat pamiętają nasze mamy ;)

Moja mama jest lekarzem i większość życia pracowała w pogotowiu,więc ja miałam przegwizdane,bo mama widziała wszędzie zagrożenia :rolleyes2: Na pewno nie było koca jak ją znam :no:
 
Dziewczyny, ja tak sobie myślę,że w zimie wózkiem dużo jeździć nie będę za to z pewnością bardzo potrzebne będzie nosidełko/fotelik do samochodu [emoji6] macie jakieś sprawdzone marki, modele ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie nie znam na fotelikach :p mialam wózek 3w1 z nosidelkiem w zestawie i sie srawdzil ale ja malo samochodem jezdzilam jak córcia byla malutka.
 
W ogóle dziewczyny, ja dopiero w szóstym tygodniu, a już od kilku dni robię listy wyprawkowe, oglądam wózki itd. haha :D Jakbym mogła to najchętniej już bym zaczęła wszystko kupować, chociaż ciąża jeszcze nawet nie jest potwierdzona u gina :D
Mam tak samo :D Mąż się ze mnie śmieje :p
 
Ja mam Adamex Barletta 3 w 1 taki jak na zdjęciu. Jedyne co mi przeszkadza, to to, że okazał się za mały dla naszego dziecka. Nasza córka szybko urosła i musiałam kupować inną spacerówkę.
 

Załączniki

  • barletta-rainbow-collection-3w1-adamex-wozek-dzieciecy-polski-produkt-7.800x600-s.jpg
    barletta-rainbow-collection-3w1-adamex-wozek-dzieciecy-polski-produkt-7.800x600-s.jpg
    49,5 KB · Wyświetleń: 163
Dziewczyny, ja tak sobie myślę,że w zimie wózkiem dużo jeździć nie będę za to z pewnością bardzo potrzebne będzie nosidełko/fotelik do samochodu [emoji6] macie jakieś sprawdzone marki, modele ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie się podobają z 3w1 Baby Design Dotty albo Husky, opinie mają w porządku :)
 
reklama
Do góry