reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

reklama

Wyprawka

reklama

apostrofa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczęta.

Widzę, że kompletujecie wyprawkę... Ja póki co mam "osprzęt" (wózek, bujaczek, krzesełko do leżenia/karmienia 0+, i takie tam), ciuszki te najmniejsze, ale poza tym nic. Chyba mnie zmotywowałyście.
A ubranka już pierzecie? My właśnie pokój dla dzieciaczków montujemy, jest pomalowany, stoi komoda i przewijak, dzisiaj łóżeczka przyjeżdżają i zastanawiam się czy już mogę ciuszki poprać i w tej komodzie poukładać czy jeszcze poczekać... Ale skoro pojedyncze ciąże się przygotowują już to chyba bliźniacze tym bardziej powinny :)

Widzę, że śpiworki zamawiacie. Ja zamówiłam Elodie Details. Koszt ogromny, więc wzięłam z Aliexpress (na dwóch spora różnica cenowa już była). Przyszły z Holandii, mają wszystkie metki, super ciepłe. Zakochałam się!

sandralevv93

Rozwiązania
0
Hej dziewczęta.

Widzę, że kompletujecie wyprawkę... Ja póki co mam "osprzęt" (wózek, bujaczek, krzesełko do leżenia/karmienia 0+, i takie tam), ciuszki te najmniejsze, ale poza tym nic. Chyba mnie zmotywowałyście.
A ubranka już pierzecie? My właśnie pokój dla dzieciaczków montujemy, jest pomalowany, stoi komoda i przewijak, dzisiaj łóżeczka przyjeżdżają i zastanawiam się czy już mogę ciuszki poprać i w tej komodzie poukładać czy jeszcze poczekać... Ale skoro pojedyncze ciąże się przygotowują już to chyba bliźniacze tym bardziej powinny :)

Widzę, że śpiworki zamawiacie. Ja zamówiłam Elodie Details. Koszt ogromny, więc wzięłam z Aliexpress (na dwóch spora różnica cenowa już była). Przyszły z Holandii, mają wszystkie metki, super ciepłe. Zakochałam się!
Ja juz popralam i wyprasowalam ciuszki na start :)
received_2121729274754731.jpeg

Załączniki

apostrofa

Rozwiązania
0
@sandralevv93 wow!!! Ale jesteś zorganizowana, kobieto! W ogóle jak fajnie w komodzie to poukładałaś - w sensie nie jedno na drugim, tylko wszystko widać gdzie które wdzianko. Chyba wykorzystam ten patent!
W takim razie powoli się za to biorę też...

sandralevv93

Rozwiązania
0
@sandralevv93 wow!!! Ale jesteś zorganizowana, kobieto! W ogóle jak fajnie w komodzie to poukładałaś - w sensie nie jedno na drugim, tylko wszystko widać gdzie które wdzianko. Chyba wykorzystam ten patent!
W takim razie powoli się za to biorę też...
No właśnie tak chcialam bo lepiej wszystko widac i mniej miejsca zajmuje a miejsce to na wage zlota

apostrofa

Rozwiązania
0
No właśnie tak chcialam bo lepiej wszystko widac i mniej miejsca zajmuje a miejsce to na wage zlota
No szczególnie przy dwóch bajtlach! :) Tylko zastanawiam się jak w praktyce to będzie - jak część ciuszków się wyjmie z rzędu to reszta się rozjedzie. Czy masz na to patent? :D

Mamisia83

Rozwiązania
0
No szczególnie przy dwóch bajtlach! :) Tylko zastanawiam się jak w praktyce to będzie - jak część ciuszków się wyjmie z rzędu to reszta się rozjedzie. Czy masz na to patent? :D
Noo...u mnie taki układ był ładny na początku.
Póżniej jak się wyciąga to już takiego równego porządku się nie udaje utrzymać niestety. Ale ja bałaganiara jestem. Tylko ja wiem co i gdzie znaleźć w naszych szafkach :)

apostrofa

Rozwiązania
0
@Mamisia83 no ja myślę właśnie, że to się rozjeżdża i już tak ładnie nie "stoi"... Póki pełne to stoi. Później i tak leży pewnie. :growl::growl:

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Lutowe mamusie 2020 priv 576
luna91 Majowe mamusie 2020 25
missroszi Kwietniowe mamy 2020 7
leeleeth Kwietniowe mamusie 2020 0
Renfrii Marcowe mamy 2020 4

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama