reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Nie wiem czy już był ten temat poruszany jak sie powtarzam to przepraszam. Jakie pieluszki jednorazowe wybieracie? Bo skusiłam sie promocja dady w biedronce i zakupiłam małe opakowanie.
 
reklama
Ja mam dady 2rodzaje pieluszek,z rosmana jedne i jedne z lidla[emoji12]kupowalam jak byly promocje i bd probowala wszystko.cos mi przypasuje:)
Dokupie moze jeszcze pampersa jak sie okaze ze zadne z tych nie sa dobre dla nas.

Dzisiaj dotarla wanienka:)
20170117_110744.jpeg


f2w3d5qppdk8cfc5.png
 

Załączniki

  • 20170117_110744.jpeg
    20170117_110744.jpeg
    39,8 KB · Wyświetleń: 362
Ja mam dady 2rodzaje pieluszek,z rosmana jedne i jedne z lidla[emoji12]kupowalam jak byly promocje i bd probowala wszystko.cos mi przypasuje:)
Dokupie moze jeszcze pampersa jak sie okaze ze zadne z tych nie sa dobre dla nas.

Dzisiaj dotarla wanienka:)
Zobacz załącznik 791827

f2w3d5qppdk8cfc5.png
mama gdzie kupowałaś?
bo ja tą z ikei chcialam ale jechac po samą wanienkę to mi sie nie oplaca i przez neta bede szukac :p
 
U nas tydzień zaczął się wyprawkowo na bogato.
Wózek odebrany, mąż nie mógł sobie odmówić przyjemności poskładania i chciał się z nim już udać na rundę wokół bloku dla testów, ale mu wyperswadowałam bieganie z pustym wózkiem :D
Łóżeczko, materacyk i wanienka będą lada dzień, bo już dostałam potwierdzenia o wysyłce.
Ciuszki właściwie też mamy ogarnięte, więc teraz jedynie tylko pranie. Do zorganizowania zostały nam jedynie kocyki oraz rożki.
No i moja wyprawka szpitalna w sumie w dużej mierze też już jest gotowa.
:)
 
mi jakos szal wyprawkowy minal.. mam pare rzeczy do zamowienia i sie zebrac nie mogę :p
i torbe mialam zaczac pakowac i tak lezy pusta na krzesle od tygodnia :p
 
reklama
Do góry