reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Ja właśnie jestem ciekawa jakości Dady teraz, bo przy Julci nie odpowiadał mi ich zapach, takim jakby chlorem było czuć. Pierwsze kilka miesięcy kupowałam pampersy białe, potem z rok zielone a na końcu lidlowe, ale na nic i tak pampers szedł w ruch, bo najdłużej było sucho.
Teraz napewno coś się zmieniły te pieluchy i będziemy testować na nowo.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
reklama
U nas jedyne pieluchy, jakie powodowały uczulenie to Pampers Premium Care :D Dla malucha używaliśmy zielonych pampersów, potem przerzuciliśmy się na dady.
 
Ja z pościeli tylko prześcieradło na gumkę. A tak to gniazdko + otulacz woombie. Kocyki minky mi dziś przyszły od little wonders i są fajne :) Wybierasz sama wzory, kolory, grubość wypełnienia a i cena rozsądna.
Byłam dzisiaj w sklepie stacjonarnym Little Wonders mają super wybór:) Zamówiliśmy kocyk, poduszkę, rożek i ptaszka ;) na pewno się pochwalę jak dostaniemy :) Dzieki za pomoc :)
 
reklama
Kompletujecie ciuszki na 50? Ja kompletuję na 56 a i z tym się zastanawiam, czy dobrze robię, bo jak się dziecko duże urodzi to od razu 62 by się przydało :D
 
Do góry