reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

reklama
wszystkozajete mam nadzieje, że odzyskasz pieniądze...

alexhi - no ja właśnie nie wiem... pierwszego mieliśmy X-landera i był ok. Niestety rozpadł się i poszedł ze śmieciami. Teraz szukam czegoś godnego ale powiedzmy nie za ponad 2 tys. ;) więcej dzieci raczej nie planuję, więc nie za bardzo opłaca mi się taki wydatek. Na zdjęciach spacerówka wygląda w miarę i faktycznie w opisie znalazłam, że da się ją zamontować i przodem i tyłem.
 
Dziewczyny jaka butelkę zamówić? Poradźcie plisss
LOVI, butelka aktywne ssanie, super vent, ze smoczkiem mini, od urodzenia, 150ml
LOVI, butelka szklana, Diamond Glass, Super Vent, ze smoczkiem mini, od urodzenia, 150ml
AVENT, BUTELKA NATURAL ZE SMOCZKIEM, OD URODZENIA, 125ML
Czy jakąś inną?

Przy Krzysiu genialnie sprawdziły mi się Lovi super vent, miał i na mleko i na wodę czy herbatkę. Nie łykał aż tak powietrza i kolki go nie łapały tuż po karmieniu dzięki temu.
Aventu nie miałam, nie próbowałam choć wiem, że cieszy się dość dobrymi opiniami.

Ja butelkę będę mieć Tommee Tippee, ponieważ zamawiam ich laktator, w zestawie z butelką. Jak nie przypasuje młodej to wtedy będziemy kombinować i dopasowywać :)
 
reklama
Do góry