reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Dziewczyny skąd drukowałyście grafiki na ścianę? Aga Ty chyba coś wrzucałaś?

f2w33e3k0rq6mc1d.png
Link do: Plakaty do pokoju dziecięcego - ARCHISTACJA.PL

Link do: Obrazki i plakaty do pokoju dziecięcego | SHOWROOM Kids - ja bralam z tej strony, zapisalam foto plakatu i sobie go wycielam i obrobilam troche i puscilam na zwyklej drukarce na papierze foto ;)
 
reklama
Znalazlam w necie pokoj inspiracje, takie zestawienie kolorow dla dziewczynki mi odpowiada. Cos podobnego stworze :)
pokoj-temetyczny-konie-6.jpg


A na ścianie powiesze obraz z odciskami naszych dloni. Tez pomysl z neta moze Wam tez sie spodoba :) trudny nie jest tylko podobrazie i farbki akrylowe i gotowe :)
orginal_2015_09_Wed_13_03_49_family-handprint-art-600x312.jpg
 

Załączniki

  • pokoj-temetyczny-konie-6.jpg
    pokoj-temetyczny-konie-6.jpg
    115,4 KB · Wyświetleń: 551
  • orginal_2015_09_Wed_13_03_49_family-handprint-art-600x312.jpg
    orginal_2015_09_Wed_13_03_49_family-handprint-art-600x312.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 652
Znalazlam w necie pokoj inspiracje, takie zestawienie kolorow dla dziewczynki mi odpowiada. Cos podobnego stworze :)
Zobacz załącznik 795301

A na ścianie powiesze obraz z odciskami naszych dloni. Tez pomysl z neta moze Wam tez sie spodoba :) trudny nie jest tylko podobrazie i farbki akrylowe i gotowe :)
Zobacz załącznik 795303

Ja msm lekko zolty z Lila polAczenie kolorow Ale no jedna zielen i Lila tez ok ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chce odciski tylko chcialam w glince lub w masie solnej...no i nie wiem w czym robic..

f2w3d5qppdk8cfc5.png
Tez patrzylam na odciski w jakiejs masie ale by odbic malutkiej to jedynie stopka bo trzeba troche siły do tego. Czytalam opinie w necie ze czesto te masy nie sa fajne i nie moglam namierzyc ktore sa dobre...dlatego mam sie ku farbkom tylko chcialabym profesjonalne akrylowe a nie takie do zabawy tylko nie wiem czy one nie uczula dziecka... jeszcze pomysle :)
 
Tez patrzylam na odciski w jakiejs masie ale by odbic malutkiej to jedynie stopka bo trzeba troche siły do tego. Czytalam opinie w necie ze czesto te masy nie sa fajne i nie moglam namierzyc ktore sa dobre...dlatego mam sie ku farbkom tylko chcialabym profesjonalne akrylowe a nie takie do zabawy tylko nie wiem czy one nie uczula dziecka... jeszcze pomysle :)
Ja kupowałam dla siostry w prezencie taka ramkę że zdjęciem i po bokach z masą żeby odbiła sobie stopkę i rączkę małego. Bardzo ładna. Ale niestety jedna masa pękła po odbiciu i już tak zostało bo nie dało się z tym nic zrobić. Więc trzeba robić to zawsze na szybko.
 
reklama
Ja powoli robię zakupy w tajemnicy przed M, bo mówi ze mi odbija, ale nie mogłam się dzisiaj powstrzymać:D Fisherprice komplet body i spodnie z 50 zł na 24 tak mi się spodobał, ze stwierdzilam ze wezme na 68 cm, żeby nie było że nie zdąży złożyć :D i w coccodrilo body 56 cm z 42 zł na 15 zł no grzech nie wziąć :D
IMG_20170213_132342.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170213_132342.jpg
    IMG_20170213_132342.jpg
    233,9 KB · Wyświetleń: 606
Do góry