reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Ewciiik moj wymarzony[emoji7]

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
Zobacz załącznik 796216 Muszę sie pochwalić!!!!
:D mam go
A tak zapytam ile taka przyjemność kosztuje ? I to jest ta wersja z wykrywaniem płaczu?
Kurcze ja patrze na ceny trochę dużo mi się wydaje. Albo szukać nie umiem.
Ale śliczny jest [emoji7][emoji7][emoji7] na pewno przyda się [emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sklepie w którym ja byłam było kilka tych szumisiow. Najtańszy to taka szumiaca kurka-89 zł, pózniej szumiące głowy misiów-109,
Miś taki pałąk nakładany na ramę łóżeczka czy wózka-129
Miś pałąk już z wykrywaczem płaczu-179,
I ten psychodeliczny miś już z wykrywaczem płaczu-199
Był tez ten misiu bez wykrywania płaczu, ale nie pamietam ceny:/ wiem ze zdecydowaliśmy sie trochę dołożyć, ale żeby to już było.
 
Co to za szumis? To sa jakies specjalne misie? Juz pare razy ktos wspominal, a ja nie mam pojecia
 
reklama
Maja kilka rodzajow szumu i te z sensorem sama sie wlacza.jak dziecko sie przebudzi i je usypiaja bo dzidzia lubi szuny.nie na kazde dziecko dziala jednak.mozna puszczac suszarke odkurzacz.czy szum z telefonu ale mozna miec misia:)

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Do góry