reklama

Wyprawkowo ;-)

Kania78

...
Rozwiązania
0
Lilkasia moja ostatnio anty-chustowa a mamy tkaną, i jak najbardziej polecam taką.

reklama

anka26_x_07

Mama Laury :)
Miasto
Grevenbroich/DE
Rozwiązania
0
hmmm moje dziecie poszlo w slady siostry i nie lubi byc noszone:szok::szok:
Najbardziej lubi lezec:-D po tatusiu:-D:-D
Chusty strasznie mi sie podobaja no ale nie zakupie, szkoda pieniedzy skoro syn i tak woli wozek

betina79

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
my się nosimy w chuście (od razu w niej zasypia). tylko mamy tkaną i jednak dosyć trudno się ja wiąże (tzn naciąga tak żeby było mocno i stabilnie trzymalo kręgosłup)

lilikasia

Rozwiązania
0
Betina a korzystałaś w krakowie z jakichs warsztatów/konsultacji dotyczących chustowania??

Ewitka

Majowo-lutowa mama
Miasto
magiczne miasto
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, nie znalazłam wątku stricte zakupowego, a mam do sprzedania nową śliczną białą sukienkę z haftowanej etaminy, idealna na chrzest, Boze Ciało i nie tylko. Cena 32zł z wysyłką.

oraz ażurowe bolerko z kapelusikiem robione na szydełku wg indywidualnego projektu cena kompletu 40zł

Zapraszam do innych ubranek dla dziewczynki 56-80 ciągle przybywa ubranek

Oraz na allegro:
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

W przygotowaniu album chłopca 56-104 (na razie brak opisów i cen, ale można pytać np w komentarzu)

Pozdrawiam ciepło mamuśki!

Rozwiązania
0
Napisze na szybko co sie sprawdziło u mnie a co zupełnie nie zdało egzaminu. Po pierwsze kupiłam sobie chuste bawelniana, sztywna, zupełnie nie potrafiłam zawiązać w to malucha. Kupiłam więc elastyczna i od razu lepiej mi szło! Teraz śmiało mogę wiązać w tej chuscie zwykłej. Myślałam, ze nosidelko to kiepska sprawa. Mamy nosidlo firmy manduca i sprawdza sie rewelacyjne! Do szybkiego założenia, przy gotowaniu, odkurzaniu itd. Na spacerze tez zdaje egzamin.
Bylam straszna przeciwniczka tetrowych pieluch - myślałam ze bedą zbędne! Teraz nie wyobrażam sobie bez nich życia!
Laktator aventu jest do dupy! Kupiłam firmy medela i jest o wiele lepiej, łatwiej i przyjemniej.
wkladki laktacyjne - przetrstowalam milion i te tanie i te droższe. Najlepiej sprawdzają sie Johnson&johnson.

Madzia_83

Rozwiązania
0
Mariuszek też woli leżeć niż być noszony na rękach:), ale w niedziele przypomniało mi się że mamy nowiutkie nosidełko firmy Bondolino (kupiliśmy dla Jasia i w sumie go nie używaliśmy), Mariuszek spędził w nim 2 godziny i mu się podobało:) przez pierwszą godzinę się rozglądał, w końcu więcej widział na dworze niż z wózka:), a drugą godzinę smacznie sobie spał:) i po tych dwóch godzinach mnie plecy nie bolały.

reklama

Kania78

...
Rozwiązania
0
Gabrysia też nie lubi noszenia, zwłaszcza twarzą do mnie, od razu się pręży, wygina. Jak już to na kotka się nosimy, jak jej coś dolega w brzuchu, chusta po odparzeniu poszła w odstawkę. Kilka spacerów z nią zaliczyłyśmy ale mnie po 1 h spaceru z nią w chuście kręgosłup tak bolał, że wieczorem nie wiedziałam czy mam się położyć, siedzieć czy pozostać w pozycji stojącej.
Dobrze, że nie kupowałam laktatora jakiegoś special, bo generalnie nie korzystam.
Gabrysia tak rośnie, że muszę koszyk zamienić na łóżeczko, tym samym rewolucja w pokoju.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019