reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

IMG_0168.JPG

I moje ulubione [emoji173]️[emoji173]️
 

Załączniki

  • IMG_0168.JPG
    IMG_0168.JPG
    344,2 KB · Wyświetleń: 756
reklama
@Biegi śliczne rzeczy!! Sukieneczka ostatnia i ten komplet z hm z różowymi spodenki i falbanką wygrywa :) cudo [emoji3590]
 
Dziewczyny obcinanie metki? Mam trochę ubranek z ciucholandu i one też mają metki a pierwsze dziecię to nie wiem czy będzie jej to przeszkadzać czy to zależy od dziecka?
 
Dziewczyny obcinanie metki? Mam trochę ubranek z ciucholandu i one też mają metki a pierwsze dziecię to nie wiem czy będzie jej to przeszkadzać czy to zależy od dziecka?

Zależy od dziecka. Ja obcinam bo moją córkę podrażnialy i często miała zaczerwienienie, szczególnie te przy szyjce. Zreszta co niektóre są naprawdę duże i denerwujące. Możesz spróbować zostawić ale taki noworodek ma bardzo delikatna skórkę, ewentualnie tylko usunąć w tych ubrankach na pierwsze dni i tych, które maja styczność ze skóra.
 
reklama
Długo nie, a ile tak mniej więcej? do 2,5 -3roku? czy już nie bardzo

też o takim myślałam z funkcją tapczanika właśnie, tylko ja coś za drogi poszukałam bo ponad 600zł
Mój będzie miał dwa lata przy zmianie łóżeczka ale dlatego że drugi syn w drodze. Gdyby nie to spalby w łóżeczku dopóki by się mieścił.
 
Do góry