reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Ktoś zamawiał z Was na allegro na Swiat____Dziecka ? :) Ciekawi mnie ile się czeka w praktyce na wysyłkę :) Zamowilam paczkę do pracy a pracuje tu do konca lutego i sie martwie czy zdążą :D Podobno chwile sie u nich czeka...
 
reklama
ja zamawiałam, w listopadzie z tego co pamiętam to przyszło w przeciągu kilku dni. zamawiałam na pocztę :)
brałam u nich organizer na łóżeczko, rożek minky, szczotkę do butelek i materac do kapieli. teraz mam zamówienie ale czekam jeszcze z zatwierdzeniem.
termometr bezdotykowy
ochraniacz na materac
tetre muszę dokupić białą
 
nie, a co u nich kupiłaś?
ja zamawiałam, w listopadzie z tego co pamiętam to przyszło w przeciągu kilku dni. zamawiałam na pocztę :)
brałam u nich organizer na łóżeczko, rożek minky, szczotkę do butelek i materac do kapieli. teraz mam zamówienie ale czekam jeszcze z zatwierdzeniem.
termometr bezdotykowy
ochraniacz na materac
tetre muszę dokupić białą

Ja kupowalam akurat duzo rzeczy... pieluchy tetrowe biale, kolorowe, bambusowe 30x30, 75x75, muślinowe w 3paku... wszelakie podklady, kompresy, majtki poporodowe, sól fizjologiczną, piankę do przewijania, podpaski, wkladki, patyczki, waciki, cazki+nozyczki, smoczki, pudelko na smoczki, ochraniacze i przescieradla do lozka+wozka+przewijaka, butelkę, szczotkę do butelek.. :D jakas fasolke do karmienia, rozek... termometr bezdotykowy i aspirator do odkurzacza... no majątek tam zostawiłam generalnie :p i mnie to tak ciekawi teraz w ile mi to zorganizują... :>
 
Ja się tak zmobilizowałem ze zamówiłam już 2 koszule do karmienia, przy okazji szlafroczek dla siebie [emoji6], cała aptekę, wczoraj tez kupiliśmy w promocji akurat fotelik, wanienkę i kilka drobiazgów i..... wychodzi na to ze mi został tylko materac i kocyk jakiś cieplejszy, szok [emoji15]
Z ubranek to jak znam życie to jeszcze cos dokupie, nie ma siły, w każdym sklepie mnie ciągnie na dział dzieciecy [emoji6]
 
Ja się tak zmobilizowałem ze zamówiłam już 2 koszule do karmienia, przy okazji szlafroczek dla siebie [emoji6], cała aptekę, wczoraj tez kupiliśmy w promocji akurat fotelik, wanienkę i kilka drobiazgów i..... wychodzi na to ze mi został tylko materac i kocyk jakiś cieplejszy, szok [emoji15]
Z ubranek to jak znam życie to jeszcze cos dokupie, nie ma siły, w każdym sklepie mnie ciągnie na dział dzieciecy [emoji6]
Nam zostało czekanie na wózek i łóżeczko - wszystko ma być już u nas w lutym :) A siebie zostawilam na sam koniec... nawet jeszcze nie pomyslalam o ogarnieciu koszul czy stanikow... - są zapisane w mojej wyprawce ale to juz nie kupuje się z taką ekscytacją. Jak pojde do apteki po witamine d, cos na gorączke, octanisept czy tantum rosa dla siebie to juz chyba bede miala wszystko co mała potrzebuje do szczescia... :) No tylko niech ta paczka moja nieszczesna najpierw dojdzie :D I moge rodzic.
 
Ktoś zamawiał z Was na allegro na Swiat____Dziecka ? :) Ciekawi mnie ile się czeka w praktyce na wysyłkę :) Zamowilam paczkę do pracy a pracuje tu do konca lutego i sie martwie czy zdążą :D Podobno chwile sie u nich czeka...
Na pewno czeka się kilka dni. Ja z HubiWorld czekałam tydzień. A Świat dziecka to pewnie podobnie. Pewnie i u nich coś domówię po za tym są z Rzeszowa to zobaczę jak szybko działają ;)
 
Na pewno czeka się kilka dni. Ja z HubiWorld czekałam tydzień. A Świat dziecka to pewnie podobnie. Pewnie i u nich coś domówię po za tym są z Rzeszowa to zobaczę jak szybko działają ;)
Oby tylko w dwa tygodnie zdazyli... :D Bo inaczej szefowa sie zdziwi ze mnie juz nie ma a paczki przychodzą... :D :D
 
reklama
Do góry