reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Te bambusy w smyku to jaki rozmiar najlepiej brać bo widzę ze są różne. 75x75?
Już tydzień albo dwa nic nie kupiłam chyba i czuje głód zakupów a skoro wszyscy mają to ja tez chce [emoji6]

Rossman za to napisał żebym wpadła po pampersy za 0,01 [emoji16]

Mnie te bambusy tez skusily szczegolnie jak takiej pieluszki dotknelam-niczym kaszmir :)
Kupilam jedna 75x75 i zobacze jak sie bedzie sprawdzac. W razie co dokupie
Kupilam tez bambusowy spiworek na lato-jest mega przyjemny w dotyku, cieniutki a zawsze to bezpiecznie otuli malucha w nocy.
Aaa i jeszcze recznik mam.
Pozwolilam sobie bo wielu rzeczy nie musialam juz kupowac bo po pierwszym dziecku zostalo ;)
Ostatnio na sroka o czytalam tez o pieluchach jednorazowych z bambusem i tak sie zastanawiam czy na pierwszy okres nie zainwestowac... Przy pierwszym dziecku mielismy mega problem z czerwona pupka (okazalo sie ze alergia na bialko mleka) i pamietam ze swirowalismy i kupowalismy coraz to innych pieluch zeby jej dogodzily...
 
reklama
Dziewczyny zgubiłam wątek inhalatorów:( czy moglybyscie jeszcze raz podpowiedzieć które polecacie? Te cichutkie?
 
Dziewczyny zgubiłam wątek inhalatorów:( czy moglybyscie jeszcze raz podpowiedzieć które polecacie? Te cichutkie?
Nie wiem czy Pan tabletka nie polecał inhalatorow chyba wlasbie u niego czytalam. Ważne żeby miał nebulizator bo to się do leków przydaje. Resztę inhalowac. No i parametry musi mieć dobre a nie ze cichy. Jak jest dobry to raz dwa sie zainhalujesz a przy dzieciach tem czas jest ważny bo długo nie posiedza :D
 
Nie wiem czy Pan tabletka nie polecał inhalatorow chyba wlasbie u niego czytalam. Ważne żeby miał nebulizator bo to się do leków przydaje. Resztę inhalowac. No i parametry musi mieć dobre a nie ze cichy. Jak jest dobry to raz dwa sie zainhalujesz a przy dzieciach tem czas jest ważny bo długo nie posiedza :D
A ja czytałam, że te którymi inhalacje robi się raz dwa niekoniecznie są polecane dla noworodków
 
A ja czytałam, że te którymi inhalacje robi się raz dwa niekoniecznie są polecane dla noworodków
No nie wiem. Ja swojemu jak miał miesiąc robiłam inhalacje szpitalnym trupem :D
Ogólnie noworodkom się inhalacji nie robi. Szybko rosną. Mój miał z leku z nebulizatorem na zapalenie płuc i oskrzeli. Oby mnie i was nigdy to nie spotkało ;) warto zainwestować w dobry sprzet.
 
No nie wiem. Ja swojemu jak miał miesiąc robiłam inhalacje szpitalnym trupem :D
Ogólnie noworodkom się inhalacji nie robi. Szybko rosną. Mój miał z leku z nebulizatorem na zapalenie płuc i oskrzeli. Oby mnie i was nigdy to nie spotkało ;) warto zainwestować w dobry sprzet.
Właśnie ten, którego teraz przy córce używamy, szczerze powiem że nie jestem z niego zadowolona i będę kupować jakiś inny. Ale nie wiem jaki, Tobie jaki doradzali?
 
Właśnie ten, którego teraz przy córce używamy, szczerze powiem że nie jestem z niego zadowolona i będę kupować jakiś inny. Ale nie wiem jaki, Tobie jaki doradzali?
Ja nie mam w planach zakupu więc się nie zaglebialam. Przeczytałam tylko Pana tabletkę czym się kierować ale bardziej z ciekawości. W domu mam inhalator rodziców ale jest słaby bo długo trzeba przy nim siedzieć. Mogę jutro podać jakiej firmy ale po to żeby odradzic ;)
 
Śpiochy z Granatovo obłędnę :)
 

Załączniki

  • IMG_20190311_072259.jpg
    IMG_20190311_072259.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 195
  • IMG_20190311_072304.jpg
    IMG_20190311_072304.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 194
  • IMG_20190311_072309.jpg
    IMG_20190311_072309.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 190
  • IMG_20190311_072316.jpg
    IMG_20190311_072316.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 192
  • IMG_20190311_072559.jpg
    IMG_20190311_072559.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 196
reklama
Do góry