reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

No to i ja się pochwalę:)
Okazyjnie od znajomych mam już zaklepany wózek 3w1, łóżeczko chicco next 2 dream i huśtawkę hybrydową. Pewnie w marcu wszystko odbiorę z racji mojego małego metrażu.
Mam bardzo małe mieszkanie, bo na 32mkw mam 3 pokoje, więc wszystkie dodatkowe gadżety dla maluszka muszę mieć przemyślane. Wanienkę upatrzyłam taką co rośnie razem z dzieckiem, chyba nazywa się Skip Hop Wanienka wieloryb Moby. Ciuszki to wiadomo na razie neutralne, jeśli coś fajnego wpadnie w promocji w oko. Jak jestem na większych zakupach to staram się za każdym razem jakiś drobiazg wrzucić dla maluszka do koszyka.
 
reklama
i kolejne do kolekcji ''od cioteczki koleżanki'' :D
 

Załączniki

  • IMG_20181015_200004_687.jpg
    IMG_20181015_200004_687.jpg
    277,2 KB · Wyświetleń: 99
Dziekuję :).
Pajacyk 62, body 56. Nawet jak dziecko ma 57 czy 59 cm to i tak chodzi w 56 miesiąc albo dłużej. Zawsze miałam na 56 niewiele ubranek, ale czas to zmienić, bo nie lubię za dużych, które się marszczą i trzeba podwijać rękawki. Poza tym 56 z h&m będzie inne niż 56 ze smyka.
Otoz to! Moja mloda miala 52 cm i w ubrankach 62 sie topila, trzeba bylo babcie wysylac na szybko na zakupy maleńkich ciuszkow. Teraz bede miała większy zapas
No to i ja się pochwalę:)
Okazyjnie od znajomych mam już zaklepany wózek 3w1, łóżeczko chicco next 2 dream i huśtawkę hybrydową. Pewnie w marcu wszystko odbiorę z racji mojego małego metrażu.
Mam bardzo małe mieszkanie, bo na 32mkw mam 3 pokoje, więc wszystkie dodatkowe gadżety dla maluszka muszę mieć przemyślane. Wanienkę upatrzyłam taką co rośnie razem z dzieckiem, chyba nazywa się Skip Hop Wanienka wieloryb Moby. Ciuszki to wiadomo na razie neutralne, jeśli coś fajnego wpadnie w promocji w oko. Jak jestem na większych zakupach to staram się za każdym razem jakiś drobiazg wrzucić dla maluszka do koszyka.
To lozeczko chicco jest super, tez bym takie chciala tylko mi do sypilani nie wejdzie
 
Otoz to! Moja mloda miala 52 cm i w ubrankach 62 sie topila, trzeba bylo babcie wysylac na szybko na zakupy maleńkich ciuszkow. Teraz bede miała większy zapasTo lozeczko chicco jest super, tez bym takie chciala tylko mi do sypilani nie wejdzie
No mi właśnie znajomi tak polecają to od nich odkupie
 
Zobacz załącznik 907689 Zobacz załącznik 907691Zobacz załącznik 907692
Właśnie był u mnie kurier ze słodkimi cudeńkami ze smyka. Oto moje pierwsze zakupy dla córuni. Jeżeli się nie potwierdzi płeć ubranka oddam koleżance :).
Przesłodkie. Ja czekam na wizytę 29, aby lekarz zobaczył już coś więcej, bo ostatnio nie widziałam nic, a na prenatalnych lekarz zasugerował, że tak jakby chłopiec, ale że zobaczymy, czy się sprawdzi. Puki co kupiłam kilka białych ubranek, rożek i kocyk :) Później wstawię zdjęcia :)
 
Dziewczyny nie wiem czy we wszystkich, ale u mnie w Lidlu były spodnie ciążowe w tych wyprzedażach po 19,99zł. Jak za tą cenę, super. Szare z takimi zaszytymi kantami.
 
Dziewczyny, wiem, że temat wózków przewija się w pojedynczych postach. My na etapie poznawania tych sprzętów ;-), uczę się zapamiętać tych nazw zanim pójdę do sklepów i hurtowni. Możecie jakoś podpowiedzieć co Wam sprawdziło, co zamierzacie kupić. Koleżanka poleca mi te małe lekkie wózki ale nie wiem czy te miejskie kółka sprawdzą się u nas poza miastem na szutrowych drogach. Ile dziecko korzysta z gondoli? Powiem szczerze nie chcę wydawać milion monet na wózek, bo nie kręcą mnie celebryckie wózki, chcę, żeby maluszkowi i nam było wygodnie.
 
Dziewczyny, wiem, że temat wózków przewija się w pojedynczych postach. My na etapie poznawania tych sprzętów ;-), uczę się zapamiętać tych nazw zanim pójdę do sklepów i hurtowni. Możecie jakoś podpowiedzieć co Wam sprawdziło, co zamierzacie kupić. Koleżanka poleca mi te małe lekkie wózki ale nie wiem czy te miejskie kółka sprawdzą się u nas poza miastem an szutrowych drogach. Ile dziecko korzysta z gondoli? Powiem szczerze nie chcę wydawać milion monet na wózek, bo nie kręcą mnie celebryckie wózki, chcę, żeby maluszkowi i nam było wygodnie.
Gondola około 6 mięs czasem 8 zależy od dziecka i wielkości gondoli. Osobiście polecam używamy wózek typu gondola. A po pół roku zainwestujesz w nowa lekką spacerówke. Po tym czasie będziesz wiedziała czego chcesz od wózka. Czy ma mieć duże koła czy raczej małe gabaryty by mieścił się w aucie....
 
reklama
Dziewczyny, wiem, że temat wózków przewija się w pojedynczych postach. My na etapie poznawania tych sprzętów ;-), uczę się zapamiętać tych nazw zanim pójdę do sklepów i hurtowni. Możecie jakoś podpowiedzieć co Wam sprawdziło, co zamierzacie kupić. Koleżanka poleca mi te małe lekkie wózki ale nie wiem czy te miejskie kółka sprawdzą się u nas poza miastem na szutrowych drogach. Ile dziecko korzysta z gondoli? Powiem szczerze nie chcę wydawać milion monet na wózek, bo nie kręcą mnie celebryckie wózki, chcę, żeby maluszkowi i nam było wygodnie.
Ja jeżdżę po takich drogach i dobre koła to podstawa. Koniecznie pompowane. Zobacz jakie są amortyzatory czy wózek pod wpływem nacisku na rączkę się ładnie ugina czy raczej szarpie dziecko. Mój w gondoli jeździł pół roku. Ważne żeby była duża w środku - szeroka i długa bo u producentów się to różni. Spacerówki używam mało więc ta z wózka 2w1 mi wystarczy. Spacerowka jest wkladana przodem i tyłem do kierunku jazdy. Dla mnie ważny był kosz pod wózkiem a mam w swoim pojemny. Buda wózka jest duża i w spacerowce da się daleko zaciągnąć. Mam też ochraniacze od wiatru na gondole i spacerowke - w zimę się sprawdziły. I zdecydowanie nie polecam białej ramy. Kupilabym teraz szarą lub czarną. Mój wózek to roan bass.
Sprzedawca ci doradzi ale nie patrz na firmę tylko na jakość.
 
Do góry