reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

U nas na 4.5 msc juz gondola byla dramatem, bo corka sie wykrecala i jezdzila na czworaka, co bylo mega niebezpieczne, np. Przy zjezdzaniu z gorki. Wedlug mnie najwazniejsze pompowane koła. Przywiazałabym większą wagę do spacerówki niż do gondoli.
 
reklama
przyszły moje duperele ;)
trochę tetry, termometr do wanienki i smoczki ;) jakby któraś chciała to polecam tego allegrowicza pod względem czasu dostawy i jakość fajna :) ma dużo rzeczy dla dzieciaczków.

Ja juz mam spora część z wyprawki kupioną, w zasadzie brakuje mi łóżeczka, parę drobnostek do pokoiku, rzeczy do szpitala, ciuszki większość dostaniemy..
po polowkowych dokupimy ciuszków a na wiosnę szpitalne i podłogowe rzeczy ;)
IMG_20181022_171938.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181022_171938.jpg
    IMG_20181022_171938.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 568
przyszły moje duperele ;)
trochę tetry, termometr do wanienki i smoczki ;) jakby któraś chciała to polecam tego allegrowicza pod względem czasu dostawy i jakość fajna :) ma dużo rzeczy dla dzieciaczków.

Ja juz mam spora część z wyprawki kupioną, w zasadzie brakuje mi łóżeczka, parę drobnostek do pokoiku, rzeczy do szpitala, ciuszki większość dostaniemy..
po polowkowych dokupimy ciuszków a na wiosnę szpitalne i podłogowe rzeczy ;)
Zobacz załącznik 909910
Chetnie przyjme link, bo mam zestaw poscieli do gondoli jak ta pierwsza od lewej tetra :)
 
Ja nie kupiłam jeszcze nic, ale już mi pomału chodzi po głowie żeby coś kupić, choć myślę, że zacznę dopiero jak dowiem się jaka jest płeć. Jeżeli dziewczynka to muszę przejrzeć rzeczy po córce, a jeżeli chłopak to na pewno zaszaleję :)
 
Ja nie kupiłam jeszcze nic, ale już mi pomału chodzi po głowie żeby coś kupić, choć myślę, że zacznę dopiero jak dowiem się jaka jest płeć. Jeżeli dziewczynka to muszę przejrzeć rzeczy po córce, a jeżeli chłopak to na pewno zaszaleję :)
Ja niby mam, ze raczej chlopiec, ale wczesniej mowil, ze raczej dziewczynka, wiec tez nic konkretnego nie kupuje... nawet z tymi tetrami sie wstrzymalam, bo w wiekszosci dziewczynskie mi sie podobaja :D
 
dziewczyny mam pytanie
nie boicie sie juz teraz kupować rzeczy dla maluszków ??
ja mam skończony 17 tydzień ciąży a boje sie jak cholera ☹ zamówiłam super komplet ze smyka za cale 20 zl ( body z długim rękawkiem , spodnie dresowe i czapeczka do kompletu ) a leży to do odbioru w sklepie i boje sie odebrać aby nie zapeszyć ☹☹
 
Ostatnia edycja:
nie boję się. zawsze może się coś stać choćbym kupiła wszystko na ostatnią chwilę w 9 miesiącu - wtedy mowa o porodzie. a na końcówkę nie miałabym pewnie siły na kompletowanie wszystkiego naraz. no i trzeba brać pod uwagę że nie wszystkie dzieciaczki rodzą się w 9 miesiącu.. może się urodzić w 8 lub co gorsza 7 wcześniaczek. i zostanę na lodzie.
jestem zdania że jeśli coś ma się stać to bez względu na to czy kupię dziecku wyprawkę czy nie.. staram się nie czarnowidzieć, najgorszy 1 trymestr przecież za nami :)
mi przede wszystkim sprawia ogromną frajdę to kompletowanie i w pewien sposób oswajam się z myślą że będę mama

@pchelka10.05 ale wyrwałaś fajna okazję :)
 
Mogę sie ogłosić ?❤️
Mam bardzo dużo ubranek firmowych. Min. Next, f&f, coolclub, h&m, Reserved.
Niektóre nowe , niektóre ubrane jeden raz.
Rozmiary 56-62-68. Dziewczynka - Chłopiec.
Buciki niechodki , przewijak, wkładka do wanienki. Zainteresowane mamusie niech odezwa się na priv. ;)
depositphotos_115738672-stock-photo-top-view-set-of-fashion.jpg
 

Załączniki

  • depositphotos_115738672-stock-photo-top-view-set-of-fashion.jpg
    depositphotos_115738672-stock-photo-top-view-set-of-fashion.jpg
    60,8 KB · Wyświetleń: 384
reklama
dziewczyny mam pytanie
nie boicie sie juz teraz kupować rzeczy dla maluszków ??
ja mam skończony 17 tydzień ciąży a boje sie jak cholera [emoji852] zamówiłam super komplet ze smyka za cale 20 zl ( body z długim rękawkiem , spodnie dresowe i czapeczka do kompletu ) a leży to na poczcie i boje sie odebrać aby nie zapeszyć [emoji852][emoji852]
Etam przesądy. Jak.ma się coś stać to i tak sie stanie. Kuzynka straciła dzidzie w ostatniej chwili a w sumie nie miała nic kupione tyle co po wcześniejszych dzieciach.
Gdyby zdrowie naszych dzieci rzeczywiście zależał o od tego czy kupimy im ubranka... moje do dziś chodziły by gołe [emoji12]
 
Do góry