reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
Ehh, dałam sie nabrać... [emoji23] czy ktoś kiedyś na to wpadnie żeby tego nie wszywac????
Na ciuchach z primarku nie ma metek :D firma i rozmiar jest nadrukowana, zdarzają sie w środku ale łatwiej wypruc niz te przy szyjce
@Heda Twoje córeczki ładnie urosły do tego 32 (?) tygodnia kiedy je urodziłas, gdyby posiedziały dłużej to niezłe kobietki by mogły wyjść:)
 
A mnie te sliskie, miękkie metki z rozmiarami nie przeszkadzaja i nigdy ich nie wycinalam, czy nie wypruwałam. Jedynie w letnich bofy na szelkach z lidla byly drapiaące i je wyprułam :)
 
Na ciuchach z primarku nie ma metek :D firma i rozmiar jest nadrukowana, zdarzają sie w środku ale łatwiej wypruc niz te przy szyjce
@Heda Twoje córeczki ładnie urosły do tego 32 (?) tygodnia kiedy je urodziłas, gdyby posiedziały dłużej to niezłe kobietki by mogły wyjść:)
Tak 32tc... Już wtedy były duże jak na bliźniaki w 32tc... miały po 2200 znajoma rodziła w 37tc i panny miały po 2500...
Niech rosną... byle zdrowe były.
 
Idąc za Waszymi radami wybrałam sie do Tesco na dział z dziecięcymi ubrankami. Rzeczywiście, ubranka bardzo fajnej jakości, bez tych bezsensownych metek które od razu trzeba wypruwać (!!!), mięciutkie, kolorowe. Za komplet trzech pajacyków zapłaciłam 35 zł - dzięki [emoji4] Po świętach ruszę z przeglądaniem toreb ubranek które mam po starszej córci i tych które dostałam „w spadku”. Taki plan [emoji6]
Ja też nie cierpię tych metek. Jak tylko posegreguję ciuszki to nożyczki idą w ruch;)
 

Klasyka gatunku [emoji6] po córce pamietam ze najwygodniej nam było wskoczyć wlasnie w pajaca wiec to mój ulubiony outfit [emoji3]
IMG_3394.jpg
 

Załączniki

  • IMG_3394.jpg
    IMG_3394.jpg
    231,6 KB · Wyświetleń: 422
reklama
IMG_0162.JPG
IMG_0166.JPG
IMG_0165.JPG
IMG_0164.JPG
IMG_0163.JPG


Ja niestety wszystko musiałam kupić nowe ale już mam bana na zakupy bo i tak chyba nie znosi mi wszystkiego :p ja mam na razie tylko na 56 i 62
 

Załączniki

  • IMG_0162.JPG
    IMG_0162.JPG
    355,6 KB · Wyświetleń: 457
  • IMG_0166.JPG
    IMG_0166.JPG
    293,5 KB · Wyświetleń: 487
  • IMG_0165.JPG
    IMG_0165.JPG
    293,8 KB · Wyświetleń: 456
  • IMG_0164.JPG
    IMG_0164.JPG
    327 KB · Wyświetleń: 474
  • IMG_0163.JPG
    IMG_0163.JPG
    35,4 KB · Wyświetleń: 469
Do góry