reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Czy któraś z was może mi podpowiedzieć, czy można kupić samą gondolę i jakiej firmy byłaby najlepsza? Mam możliwość otrzymania super spacerówki, więc muszę coś wykombinować
 
reklama
Hej dziewczyny. Przez prawie cały czas zakładałam, że będę otulać dziecko pieluchą muślinową. Dzisiaj natrafiłam na filmik z takim fajnym otulaczem zaprojektowanym przez położne i teraz mocno się zastanawiam. Chodzi o niuniu, zakłada się go jak pajaca i dziecko ma trochę miejsca, żeby ruszać lekko nóżkami i rączkami. Czy któraś z Was go miała, zna, ma jakąś opinię, bo 150zł to trochę dużo?
Poczekaj z kupowaniem tego 8cudu świata może dzidzia nie będzie lubiła być skrępowana. Moje panny najbardziej lubiły spać rozłożone jak rozjechana żaba wszelkie próby otulania i okrywania kończyły się płaczem.
 
Dziewczyny jakie są fajne promocje w hm. Byłam dzisiaj i nie mogłam się powstrzymać także dzieci w rodzinie dostaną ciuszki. Za 10-30 zł bluzy, sweterki, sukienki. I dla swojego kupiłam chociaż już mam wszystko :rofl: no i oczywiście skorzystałam z promocji w rosmanie 2+2 :)
 

Załączniki

  • 20181213_132514.jpg
    20181213_132514.jpg
    784,1 KB · Wyświetleń: 89
Poczekaj z kupowaniem tego 8cudu świata może dzidzia nie będzie lubiła być skrępowana. Moje panny najbardziej lubiły spać rozłożone jak rozjechana żaba wszelkie próby otulania i okrywania kończyły się płaczem.

Myślałam, że wszystkie noworodki lubią być otulane.
Masz rację, mam duże chusty to sprawdzę jak dzidzia będzie się czuć i jak coś to można szybko zamówić wtedy.
 
Myślałam, że wszystkie noworodki lubią być otulane.
Masz rację, mam duże chusty to sprawdzę jak dzidzia będzie się czuć i jak coś to można szybko zamówić wtedy.
Ja miałam kupione 2 otulacze na rzepy pieluszki bambusowe i śpiworki i nic się nie przydało....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zobacz załącznik 924623
My się zdecydowaliśmy na Roan Esso a do tego fotelik Cybex(podobno wypada najlepiej w testach) no i do tego isofix żeby nie motać się z pasami
Ładne kolory, a jaki model fotelika? A czy któraś może polecić jakieś dobre łóżeczko białe, ze szczebelkami w granicach 300zł, chciałabym tańsze, bo na początek myśle o jakiejś dostawce lub koszu.
 
Do góry