reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Ładne kolory, a jaki model fotelika? A czy któraś może polecić jakieś dobre łóżeczko białe, ze szczebelkami w granicach 300zł, chciałabym tańsze, bo na początek myśle o jakiejś dostawce lub koszu.
Łóżeczka to jak dla mnie nie różnią się bardzo jakością, chyba że zamówisz najtańsze z allegro, no to może bym się bala:) myślę że w tym przypadku możesz się kierować tylko ceną i wyglądem, ewentualnie żeby pasowało do jakiejś komody, o ile planujesz taką zakupić na ubranka i akcesoria
 
reklama
Łóżeczka to jak dla mnie nie różnią się bardzo jakością, chyba że zamówisz najtańsze z allegro, no to może bym się bala:) myślę że w tym przypadku możesz się kierować tylko ceną i wyglądem, ewentualnie żeby pasowało do jakiejś komody, o ile planujesz taką zakupić na ubranka i akcesoria
Czyli takie z ikei również się sprawdzi:)?
 
A nie rozważałas tego, ktory rozklada sie na plasko? U mnie to byl mega komfort, bo jak corka zasnela w aucie, to wpinalam w stelaż, rozlozylam do płaskiej pozycji i spala wygodnie jak w gondoli
A to Nie jest ten właśnie ? Oglądałam dwa w sklepie i myślałam ze ten rozkładany na płasko to aton właśnie
 
A to Nie jest ten właśnie ? Oglądałam dwa w sklepie i myślałam ze ten rozkładany na płasko to aton właśnie
Could jest rozkładany a m ma ta sama bazę co sirona czyli następny fotelik. To też plus odchodzi ci trochę kosztów przy zakupie kolejnego fotelika.
 
Ładne kolory, a jaki model fotelika? A czy któraś może polecić jakieś dobre łóżeczko białe, ze szczebelkami w granicach 300zł, chciałabym tańsze, bo na początek myśle o jakiejś dostawce lub koszu.
Ja kupiła dla synka takie taniutkie łóżeczko z allegro i jakościowo było spoko teraz dokupie tylko nowy materac i będzie dalej służyło :)
 
reklama
My mamy takie lozeczko i mogę polecic. Jest ladne, niedrogie i mocne, stabilne . No i ma szuflade, co mialo dla mnie znaczenie lrzy wyborze :)
Screenshot_20181213-221004.jpeg
Screenshot_20181213-220956.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181213-221004.jpeg
    Screenshot_20181213-221004.jpeg
    50,4 KB · Wyświetleń: 314
  • Screenshot_20181213-220956.jpeg
    Screenshot_20181213-220956.jpeg
    46,8 KB · Wyświetleń: 326
Do góry