reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Macie coś z Ali?
Ja na pewno będę kupować butelki antykolkowe Tommy Tippee.
 

Załączniki

  • IMG_20190116_192145.jpg
    IMG_20190116_192145.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 176
reklama
Ja takie pielęgnacyjne rzeczy, dla dzieciaczków, nawet czasem pampersy, do tego butelki i smoczki zamawiałam na doz on line. To się zawsze uzbierała taka sumka na darmową dostawę, a przynajmniej nie było problemu z kolejkami w aptece czy noszeniem wszystkiego i jeszcze dziecka.
 
dobrze wiedzieć bo akurat są w moim koszu. dzięki
Nie ma za co :). Ja nakupiłam duuuużo, bo to jeden z najbardziej popularnych sprzedawców na allegro i moja mama jak to zobaczyła to była w szoku, że może być taka jakość. Teraz służą nam częściej jako ścierki. Flanelowe wykorzystywałam często na ubranie, żeby nie kłaść córki na ciuchy jak ktoś przychodził, bo od razu miała zaczerwienioną buźkę i były ok, też jako prześcieradło do gondoli, jako pieluszka na wagę u pediatry, u nas akurat sprawdziły się jedynie flanelowe i bambusowe, ale z tymi bambusowymi też trzeba uważać, bo drogie, a nie zawsze idzie to w parze z jakością. Nie polecam też od Hubi rożków minky. AAAAAA, i jeszcze to co ważne przy zakupach u Hubi - praktycznie zawsze są jakieś niezgodności w pieluchach tj. wybierasz sobie jakiś wzór a przysyłają inny. Ja miałam 7 pomyłek w zamówieniu... I nie jest to pojedynczy przypadek, bo dziewczyny, które rodziły w podobnym okresie co ja (luty 2018) miały podobnie. Może już wypracowali to i pomyłki się nie zdarzają, oby.

Ja teraz czatuję na ubranka do szpitala od mamaginekolog i rożek też chyba od niej kupię, bo można prać w 90 stopniach, co jest ważne przy rzeczach zabieranych do szpitala.
 
U mnie juz dawno przyszlo. Dodalam post , ale chyba na innym watku. Pierwsze hubi world i jestem zadowolona. Flanele ok, bambus extra, tetra
IMG_20190205_100440.jpg
IMG_20190205_101220.jpg
srednia. Nie bylo pomylek, przyszlo w 2 dni. Reszta swiat dziecka, rozek i prześcieradła slabo, reszta fajna i najlepsza kolderka z poduszka.
IMG_20190205_101613-2340x3120.jpg
 
reklama
Mo
U mnie juz dawno przyszlo. Dodalam post , ale chyba na innym watku. Pierwsze hubi world i jestem zadowolona. Flanele ok, bambus extra, tetra Zobacz załącznik 942412Zobacz załącznik 942413 srednia. Nie bylo pomylek, przyszlo w 2 dni. Reszta swiat dziecka, rozek i prześcieradła slabo, reszta fajna i najlepsza kolderka z poduszka. Zobacz załącznik 942414

To super, że u Ciebie nie było pomyłek! :)
Co do jakości oceniam z perspektywy matki rocznego dziecka, nie na podstawie wyglądu produktów po zakupie, może komuś się przyda ;-).
 
Do góry